Sevgiliyi mutlu etmek isteyen kızın yapması gereken ilk harekettir.
Sizin o mis kokulu adet kanınızla süslenmiş keki yiyen erkek dünyanın en mutlu erkeği olacaktır.
adet kanından magic mushroom yapıp yemiş kişinin üretebileceği fikirler.
adet döneminde ki hormon değişikliğinin dışa vurumudur. böyle dönemlerde bir kızdan her şey beklenebilir. çok üstüne gitmeyin.
(bkz: ellerine sağlık aşkım ben niyetliyim)
kulağa hoş gelmeyen şeysidir. (bkz: kusurttun kardiş)
yapicaginiz işi sikiyim ben gidiyorum dedirtmektedir.
twilightfilmindeki hatunun sevgilisine yapaibleceğiatraksyon
Kadın-kız milletinin erkeği kendine bağlamak için yaptıkları bir çeşit büyüdür. Allah belanızı versindir!
(bkz: papaz büyüsü)
vaov. çok orjinal.

(bkz: bak iyi aklıma getirdin)
bu düşüncelerin sahibini kesinlikle bir psikoloğa götürmek lazımdır böyle mizah anlayışı olmaz olamaz.
hay ben senin düşünce kalıplarını tarumar eden fantezine o fanteziyi ortaya koymada kısa devre yapan nöromediyatörlerine sinapslarına, her haltı hazmetmede başarı gösteren hormonlarına tüküreyim birader dedirtecek kadar iğrenç tespit.
suratta tuhaf bir tebessümün belireceği, sevilesi pek eylemdir.
--spoiler--

Çok komik bir espri çok üst düzey bi espri
bazı espriler yapıyolar bu kadar komik değil hahahhaha
ben buna şimdi gülüyom ya yarın gülemicem diye üzülecem
genel olarak esprilere baktığında çok üst düzel bir espri kalıyo bu
ulan biraz az komik yap da gülmekten altıma sıçmayım
sen bu espriyi bi uçak kirala arkasına koy yedi dümen duysun bu espriyi
lan gülemekten öldüm yemin ediyom ya
yani biraz adını sen koy gene gülecem
çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espriye gülelim
bu esprinin kalitesi ülke olarak önümüzü de açar ülke olarak kalkınırız
sen bu espriyi yap afrikadaki çocuklar açlıktan ölmesin.

--spoiler--
Bu soğuk mart ayında yanan şömine önünde, yumuşacık post üzerinde romantik bir gece geçirmek isteyen sevgilinin yapması gereken davranış. Vee şarap niyetine de adet kanı içilmeli !

Var böyle erkekler. Gerçekler çok acı. Hı hı.
Tam ergenlik dönemindeyiz, bu dönem yağlanmaya ve sivilcelenmeye başlayan citlerimiz ve artan hormonlarımız sayesinde okulun hep en yakışıklı erkeğinden hoşlanıyoruz. Hatta ben bilmem kimden hoşlanıyorum diyen bi arkadaşımız varsa ve bize söyleme salaklığında bulunduysa o hoşlanılan çocuktan da hoşlanıyoruz. Kimden daha fazla hoşlanılırsa biz ondan hoşlanıyoruz yani. Onlar bizden hoşlanmayınca da bi geyik başlıyor. Erkeğe regl kanını içirirsen sana aşık olur. Bizim öykk diyerek savuşturduğumuz geyiği ciddiye alan kız kekidir bu. Yenmemelidir, iğrençtir.
Allah belanı versin senin ya. inan çok içten bir bela okudum sana şerefsiz herif.
sevgilinin, gurme değilse, aradaki tat farkını anlayamayacağı olaydır.
Siz gerçekten normal değilsiniz.
adet kanı görse düşüp bayılacak yazarların burda kara mizah yapması çok garip.