1. 1.
  garanti bankasının isci aliminda su sıralar gorevli kurumdur.
  ... melankolik
 2. 2.
  size iş imkanı sunup, böyle böyle bir pozisyon var ilgilenir misiniz dedikten sonra ama şirket hakkında bilgi veremiyoruz şeklinde açıklama yapan insanı dumur eden bir ik şirketi. *
  3 ... scarlet
 3. 3.
  http://www.adecco.com.tr/
  -1 ... vernon sullivan
 4. 4.
  isviçre kökenli firma...
  1 ... ferrole
 5. 5.
  dünyanın en büyük birkaç ik firmasından biri. yurtdışında seçme yerleştirme işlemleri adecco türü firmalarca yapılıyor, işe çalışanı alacak firmaların bünyelerinde artık seçme yerleştirme birimleri bulunmuyor. bu yüzden yurtdışında çok etkinler. türkiyede adecco ise istanbul, gebze, ankara, izmir ve bursadaki birimleriyle hizmet veriyor.
  1 ... ersin
 6. 6.
  ağırlıklı olarak seçme-yerleştirme ve bordroloma hizmeti veren insan kaynakları danışma şirketi.
  ... principessa
 7. 7.
  biletix'in eleman arayışı için başvurduğu şirket. adecco bize eleman bul allahsız.
  1 ... sickthread
 8. 8.
  thy kabin memurluğu alımında da rol almış ve torpilsiz, hakkıyla personel seçmeye başlayan görevlileri nedeniyle thy tarafından aracılığına son verilmiştir.
  ... adamolamadimyazarolayim
 9. 9.
  muhteşem bir aracı firmadır, tabi.

  sosyoloji lisans mezunu ve alanıyla ilgili gerçekten türkiye'nin en iyi okullarından birinde yüksek lisans yapmakta olan bendenizi; kesinlikle başvurmamama rağmen, önce sekreterlik, sonra da ameliyat hemşiresi pozisyonları için aramışlardır. özgeçmişleri nerenizle okuyorsunuz, gerçekten çok merak ediyorum. bu mudur intırneyşınıl hümın risorsız?
  1 ... beat
 10. 10.
  yapı kredi gişe için gittiğim mülakat sonucu mülakatı geçtiğimi bildirmesiyle öz güven patlaması yaşatan firmadır. her nekdar gitmicek olsamda. *
  ... mustor