bugün

üslubunu asla tasvip etmediğim, tarzını bilmediğim bu yüzden yanlış anladığım bir konudan ötürü özür borçlu olduğum yazar kişisi. bilahere o konuyada değineceğim.
görsel
Türkçülük sempatizanı nurçe yazar.

Sevilir bu..
(img:#1109291)
görsel
16 yaşında falan sanırım.
Bana yürümektedir.

Girilerinden cesaret alarak da millet ona yürümektedir.
Atarlı yazar. Güldüren biri. Evet.
Benim de en başta erkek sandığım ama kız olduğunu düşündüğüm, düşüncelerini beğendiğim yazar.
Kadın rolü yapan erkek yazar.

Gözünden anladım.
atsızcılar hakkında doğru konuşmuş yazardır. atsızcılar bazılarının zannettiği gibi kanla beslenen kişiler değildir. hepsi kitap okur. pkklılar gibi polise taş atıp ortalığı yağmalamazlar.
Çokta dikimde olmayan durumdur salakça bi kıskançlık krizinden öte değil çocuk yemek yicem yazmış ana avrat dümdüz gitmiş çocuğa ağzınada vuraydın bide bari. Namaz falan kılın abi çok boşsunuz ya.
Son entrysi üzen yazardır.
Bir yazar. Evet.
(bkz: yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj/#33035884)

oruç tutmayan yazar.
sevdiğim nadir ülkücülerdendir. sevilir.
kız kavgasını pek bir sevdiği görülen asena.
Amaçsızca meraktayım biri açıklama yapsın uyuyamam.
Noluyor lan burda noluyor? Noluyor lann?
Yha slk, sil artk şu rsmi... Kız ağlyr şu an.s
Ahan da al sana olacağı buydu. Kırmızı atleti görünce banyoda çekme gereği görmüştür bu aplamızda. Artık bilemiyorum...

iyi yazmalar dileğinde bulunduğum bir yazardır.

Edit: entelon beyin selamı vardır kenisine. Madem editledim bi de şey diyecektim. La niye eksilediniz? Ben magi yim. apla (bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları) başlığında. Gidin oradan eksileyin. Te allam ya.

Edit2: taam Arkadaşlar sakin olun. Eğlendik gitti şimdi dağılabilirsiniz. Saygılar...
ciddi anlamda telepatik olan yazar kisisi. burada da yaziyor mu acaba diye dusunurken, ozel mesaj kutumu renklendiren yazar. ben ozgurlugumun tadini cikariyorum, ama sen her zaman kalbimdesin denilen yazar.

edit: simdi, yakalayan cok olur. varsin olsun, benum ruhum ozgur...
Karaçayca "Ad" "Berilgen" "isim" "Verilen" olarak açıklanabilir.
Ya ne kadar renkli bu ys ne kadar şekil bir yazar.
kıyak adam vesselam.