bugün

görsel

hayat dersi vermiş bize.
Survivor itici yarışması dışında
kendisine saygı duyuyorum bazen iyi konuşuyordu.
zenginler içinde oldukça fakir biri. ama zenginler arasında yaşam kalitesini en yüksek yaşayanlardan biri.
görsel
yetenek sizsiniz türkiye jürisi.
irlanda Premier Ligi ekibi Shelbourne FC'nin çoğunluk hissesini almış.
dün gece rüyamda boşaldığım kişi. *
mutluluğum bozulamaz. başka bir ünlünün de bebeği olacaktı.
aykolik iyimiymiş yok sa bişey mi içmiş gelmeden önce.
durdu durdu sonunda oğlanı buldu diyecektim ama iddiaları yalanlamış. zaten evlenmeden çocuk yapsaydın gözümde unufak olurdun acun.
https://www.ntv.com.tr/n-...it,y64hLrcqTUqHiClLbTMHuw
gelir eştsizliği tabii ki olacak çünkü herkesin aynı maaşı alması mümkün. ünlü bir adamla gariban bir adam aynı maaşı mı alsın. şaka gibi valla.
aptallar olmasa da akıllılar zengin olur. sizin acun abiye düşmanlığınız mı var?
bana çok sempatik gelen bir sunucu. aşırı zengin olunca sevmemek gerekmiyor ki. sonuçta birinin parasını çalmamış, hakkıyla kazanmış. hani fakirlikten şikayet ediyordunuz? ne güzel mutlu ve zengin adam. helal olsun ona.
Bu neyin mutluluğu? Allah analı babalı büyütsün de, bize ne yani.
erkek bebiş bekliyorlarmış. çok mutlu oldum. şu günlerde mutlu olmamı sağlayan sunucudur.
gittikçe yaşlanıyor.
şu an 53 yaşında bu parayla bir 53 yıl daha yaşar.
Pilotu varmış . Ayrıca bu hızla giderse reis Acun'u ekonomi maliye bakanı filan yapabilir .
Adam yerine koyan salaktır
Tam bir Çakaldır
Ozan tufan a bilmem kaç milyon vermeyi borç bilir kendine ingiltere’de takım satın alacak kadar kişiliğini düşünür .
Tv ye bağlanan ve 100 milyon bağışlayacağını söyleyen bir otel sahibinden 120 milyon istedi ama kendisi sadece 5 milyon bağışladı.
4 büyüklerin kulüp başkanlarını topladı.

Helal sana mk.

Swh..
zincirlikuyu'da da gördüğüm karizmatik ve ünlü adamım.
deprem bölgesine 100 tır su gönderecekmiş. allah kabul etsin örnek bir davranış.
Haluk Levent:

"Sevgili Acun Ilıcalı bölgeye 100 TIR Ahbap Su gönderiyor yarından itibaren.

Ayrıca 5 milyonluk eşya desteği ve satın alacağımız konteyner’ların içerisine eşya sözünü verdi." #deprem
saatinin 9 milyon TL olduğu ortaya çıkmış.

görsel

https://www.haberler.com/...atinin-9-15061400-haberi/
adam survivor çeke çeke ingiltere'den takım aldı amk vallahi helal olsun.