Genc kızlar maalesef sırf kolay yoldan yüksek standartlarda hayat yaşamak ve sınıf atlamak için böyle iliskiler yaşıyorlar. Acun ögretmen olsa bu kız ona karakteri ve zekası icin bakmazdı kimse kusura bakmasın. Acun cagla icin bir basamak oldu. Yarın öbür gün ayrıldığında acun vefalı biri olduğu icin ve acunun eski sevgilisi ünvanıyla (!) Kendisine güzel kapılar açılır. Işin kötü yanı sadece güzelliginden dolayı bunu kullanarak olmadık kişilerle sırf zengin diye beraber olup dayak yiyen, öldürülen kim vurduya giden gencecik kızlar olması. Herkes cagla gibi şanslı mı ?
Lan kız benden büyük duruyor.

Ben 20 yaşındayken yaşıtım kızlar sümüklü sülo gibiydi amk.
yaw ne alaka, ben baba sevgisi görmedim. şimdi kendimden 15 yaş büyük biriyle o manada takılsam ben kaşar mı oluyorum? babasız büyümüş ve eksikliğini hissetmiş kızların yapması gereken eylem bence bu. anası babası olupta hayatı yolunda giden kızlar ne demeye babası yaşında ki adamlala takılır anlamış değilim. para desen onu sende kazanırsın, ama sevgi bambaşka birşey.
sonra kızlar paraya bakıyor desek hemen linç başlar ne alaka diye. abinin birine şöyle demiştim abi ben çapkınım herkes lololo birşey söylüyor ama çok zengin olsam ünlü playboy derler.

işte hayat böyle fakir yaparsa birşeyler uydururlar parayı nerden buldun aldın zengine de abi ooooo hayırlı olsun.

kadınlarda kolay kazanılan çok para lüks yaşantı kolay yoldan popülerlik zaafları var. mesela pavyonda çalışan kadına sana iş bulalım pavyonu bırak diyorlar kabul etmiyor ne yaşadığımı bilmiyorsunuz yargılamayın cart curt. tabi lüks yaşantıdan vazgeçemiyor ayda belki 30 bin tl kazanıyor ama öbür türlü 3 bin tl ye çalışacak belki.
yok acun yok kaan tangöze niye be ..
Kapıdan kovsan bacadan girer kızlar
Zengin olduğunu duyunca
bi daha mı gelecez dünyaya.
"kodonloron poroylo soton olonon conlolor oldoğono konotloyon..." bülent ersoy ile sevgilicilik oynayan "erkek"leri bu genellemenin neresine koysak sırıtmaz acaba? siz neden her fırsatta belirli bir kitleyi hedef alıp olaylar üzerinden kin kusmaya yer arıyorsunuz acaba? hangi travmadan kaynaklanıyor bu durum? "kadınlar" değil, "bazı kadınlar"; "erkekler" değil "bazı erkekler" demeyi öğreninceye kadar mümkünse fikir beyan etmeyin. ha yok "benim kadınlarla ilgili özel bir problemim var, hiçbiri benim yüzüme bakmıyor, ben de kendimi onların para yiyici olduğunu düşünerek rahatlatıyorum." diyorsanız benim sözüm orada biter. siz sıçmaya devam edin.
Devir godamanların devri.
sugar daddy olayi. daha halen alfa erkek nasil olmali tartismalari yapiliyor. lan olum paran varsa alfasin yoksa ezik bir hicsin bu kadar basit.
29 yaşındayım 20 yaş bana bile çocuk geliyor.
Merak ettiğim tek şey o kadar paraya daha güzelini bulmamışmı?
Karşısında Acun gibi biri olduktan sonra ailesinin bile karşı çıkmayacağını düşündüğüm olay.
Acuna değil paraya gelmistir seyma misali. Bi tane dogurur boşanir gerisi kolay hayat garanti altında. Sahi seyma ne is yapar var mi bir mesleği.
Vicdan azabına eş kayna kayna Sakarya öz yurdunda garipsin öz vatanından parya.
1 günlülere faişe dediler 1 yıllıklara sevgili...
Hayırlısıdır.
kendinizi o güzellikle o kızın yerine koyduğunuzda hepinizin şahsınız adına onay vereceği bir durum.
Kedi ciğer muhabbeti yapmayın pls?!..

Acun Lokum gibi manita yapmış vallahi, helal olsun!.. respect!..

(bkz: vereni herkes sker)
Herifte utanma arlanma yok. Bi de saklayacağına 2000li karıyla foto paylaşıyor 60 yaşındaki kart herif. Hüseyin üzmezden bi farkı yok bence ama ikiyüzlü medya tarafından linç edilmiyor. Millet de hala bu ergen irisi herife para kazandırmaya devam ediyor.