an itibariyle acun ılıcalı nın sözlük yazarlarına verdiği ayardır. yazarlara sivri zekalı demiştir. ulan bu kadar mı düştük acun bile ayar veriyor *
sözlükçüleri tedirgin eden olaydır.*

(bkz: sivriltilmişi var)
(#7534288)
sözlükler sivri zeka ise acun sivri sinektir.
(bkz: acun ılıcalı nın tv de uludağ sözlük ü övmesi)
şimdi oldu mu.
yorumları beğenmedi ama bak şimdi neler denilecek neler.
(bkz: macera yeni başlıyor)
(bkz: acun un sözlük yazarlarına ayar vermesi)
çok müteessir edici bir durumdur. kendimizden utanmalı, oturup ağlamalıyız gençler. hatta zall bile uyarmalı bizi "hata var burada gençler." diye.
(bkz: avrupadan program çalıp ünlü olan acun)
acun'un kendi sonunu hazırladığı sözdür. bu ülkede ne kadar sözlük yazarı, ne kadar sözlük yazarı olmak isteyen kişi olduğundan haberi yoktur herhalde.
(bkz: acunun incide takılıyor gerçeğini bastırması)

(bkz: bize demedi o kadar eşek değildir)
Montajda atamayacağı, sonradan kendisininde kafasına dank edicek bi canlı yayın hatası.
"programa basladıgımızda sözlüklerdeki bazı sivrizekalılar atıp tutuyordu bu tablo onlara cevap olmuştur" diyerek gaz çıkaran Acun Efendi nin, bu vesile ile finale kalanlarla gurur duydugunu ifade etmesinin bir şekli olan cümledir. Valla o tablo şahsen bana cevap olmadı ancak Bruce Willis'in geçen hafta kendisinin yarışma sunumu ile ilgili yaptığı yorum kendisine kapak olmuştur sanırım.
acun ılıcalı'nın ne kadar hazımsız olduğunun göstergesidir. her şeyin en doğrusunu bildiğini ve yaptığını zannettiğinden rüyadan uyandırılmak hoşuna gitmiyor herhalde. bu mentaliteyle daha fazla zirvede kalamaz diye düşünüyorum. ha şimdi sözlük yazarlarına sataşarak reytinglerini arttırabilir ama bunun sonrası da var elbet.
(bkz: canlı yayında kendisini imha eden insan modeli)

kendisini bruce willis'e yönlendiriyoruz.
yetenek sizsiniz yarışmasının son derece kalitesiz sadece canlı yayında ana avrat düz gidilen basit bir program olduğu gerçeğini değiştiremeyecek bir sözdür ayrıca sivri zeka parlak diğerlerinin arasından sivrilen zeka demektir.
(bkz: delici zeka)****
atıp tutuyorlar derken neyi kastettiğini bilmediğimiz için kendi adıma hiç üzerime alınmadıgim durumdur. * benim söylediğim tek şey şu darbuka çalan bilal finale çıktığında ondan çook daha iyi performanslar vardı olayıdır. o da halkın oy meselesidir. en son finalde de yerçekimi grubu dururken dans eden tarık ın finale çıkması da şaşırtıcıdır.
(bkz: acun mu acun ne arar la bazarda)
adama "hiç değilse zeka sahibiyiz, olmayanı düşünsün..." derler. * *
(bkz: siz hala acunun programlarını mı izliyorsunuz)
e şimdi acun gelelim sana kör bilal gibi yalakalık mı çekelim.
(bkz: sevdiğim programcı bana sivri zekalı deyince)
(bkz: dikkat et batmasın)
Kendisi çok mu akıllı denilesi durumdur.
çok kızdım acun ve sana bazı laflar hazırladım.

biz ki sözlük yazarları olarak yıllardır hakaret yiyoruz. mastürbatör dediler sivri zekalı dediler ama bu yoldan dönmeyeceğiz acun. *