efsane bir parfum. o kadar ayaga dustu ki, on kisiden besi gio kokuyor. millet kolonya diye kullaniyor herhalde sahte sahte.
çok hoş bir kokudur her erkek kesinlikle 1 kere kullanmıştır. ünlüler arasında kullananları da vardır * *
not: bu entry aşırı kişiseldir...

birgün oturuyorum, kamyon şöförü geldi, mis gibi bir koku...tanıdık bi koku ama...ulan diyorum yoksa?? ama bu adam bu parfümü nasıl alabilir ki??kokusuda tıpa tıp aynısı..günler geçiyor adam hep bu kokuyla beraber dolaşıyor..belli ki ucuza almış bol bol sürüyor her gün...bir gün bu şöförün dolabında armani'nin kutusunu görüyorum..bilinen, beyaz karton kutusu..soruyorum kaç liraya aldığını..5 ytl diyor...akşam eve gidiyorum..parfümü çöpe atıyorum..
özellikle esmer erkek kişisi sürdüğü zaman daha da hoş kokan eau de toilette pour homme.
bağımlılık yaratan,bir kere kullanmaya başlayınca bırakılamayan parfüm/üm.
kıvamını tutturmuşlar hocu. ne çok ağır ne de çok hafif. kullanana ve etrafındaki insanlara müthiş bir haz veriyor. beğenmeyen hatun görmedim. tavsiye edilir.
hacı yağı gibi kokan parfüm. binbir türlü hevesle gittiğim tekin acar'da kokusuna baktığımda ulan bumuymuş dediğim parfüm.
allahsız bir parfüm. kokusuyla mest eder, fiyatıyla mahveder.
vazgeçilemez. one million ile kendisini aldatıp pişman etmişliği, bembeyaz bakışıyla beni yerin dibine sokmuşluğu vardır.
sınırlı sayıdaki erkek edplerinden essenza'nın üreticisi.
allah, bu ürünü satıcıya soran kişilere yardım etsin parfümüdür. sırf bunun için ne babayiğitler kredi kartını kullanmıştır he.
yolda yürürken kokusu burna geldiğinde, kokunun geldiği erkeğe daha yakın yürüme/yanından geçme isteği uyandıran parfümdür. bayanlara da yakışmaktadır.
“Profumo” versyonu dünyanın en iyi designer parfümlerinden biridir.