bugün

android olduğundan yıkılan bir acizanedir.
Nitelikli girileri ile mevcudiyetini belirginleştiren yazar.
beni hedef alarak bir yazı yazdığın için ekstra konuya yazı yazmadan yazdığımı editledim sadece.

ilgi çekmek gibi bir derdim olsa nick altımda tonla yazı olurdu.

ben kendi düşüncelerimi yazarım. sen öyle düşünüyorsan saygım var sana hakaret etmem. ki etmedim de zaten.

umursadığım şeyler değil keyfime bakarım. hata da yapmam değil yaparım kusursuz değilim. her zaman ben doğru da olmayabilirim belki sen haklısındır.

bunu yazma nedenim de aramızdaki farkı görmen.

ben olaya böyle bakarım sense duramaz hakaret edersin.

kendini geliştir.

edit: o sözü ve söyleyenlere öyle deme nedenimi de açıklayayım madem yazmışken.

öncelikle bu tarz sözler belli kesimi hedef alınarak söylenir. ve atatürk döneminde büyük bir modernleşme hareketi vardı. tabi bu uzun sürede işlemiştir ve burada bulunan açılmaktan kasıtta sadede çarşaf ve benzeri şeyler yerine daha modernleşmeye gitmektir.

zaten o dönemde kimse öyle çok açık giyinemez erkekler bile başını kapatırdı.

bir edebi metnin neyi hedeflediği veya ne demeye çalıştığını anlamak için yazıldığı dönemin durumuna bakılır.

bu sadece sözün söylenişine yönelik kısa bir bilgi.

eğer içeriğine girersem medeniyet nedir kısmı daha farklı. bana göre de açılmak demek medeniyet değildir sorun şu ki medeniyet bu algısı zaten. algı ile bahsedilen şey farklı.
bir kesime (Aleviler) Kürtler onları asimile etmiş derse gerekli bilgiyi verme konusunda kendime bir engel görmüyorum.

sırf insanları sevmiyorsunuz diye yalan yanlış bilgi vererek içinizdeki nefreti bu şekilde aktarın sonra denilene takılın.

bir hakaret söylemi illa toplumca hakaret olarak kalıplaşmış şeyleri söylemekle olmaz.

senin o söylediğin şeyi de ben bir hakaret olarak algıladım.
Evet o yüzden her yazdığımı takıp edip açık eksiliyorsun hıhı.

Şımarık çocuklarla ilgilenmiyorum. Sadece düşüncemi paylaşıp geçerim ben üzerinde durduğum şey yok. Senin içinde sadece düşüncemi yazdım ama sen bunu kendine dert ettin, benlik bir şey yok.

Fazla zekadan başım ağrıyor bu gün o yüzden fazla yazamayacağım.
Bıktım şu kekolardan.

Bana bir şey diyor ve hakaretle başlayan özelden.

Ağzının payını verince ağlıyorlar.

Edit: yine cevapsız, yine cevapsız. Böyle iki kelime dışına çıkamayan papağanları muhatap almamak lazım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar