bugün

yetkililer tarafından açıklama yapıldı; kana ihtiyaç yoktur ! Zaten kızılay tarafından yapılan açıklamada; kan verilir verilmez kullanılamıyor, sakın böyle şeylere aldanmayın. Bu tür kan ihtiyacı var acilen gibi şeylere aldırış etmeyin; bunlar ortalığı karıştırıp daha da kargaşa yaratmak isteyen kişilerdir denmişti. tekirdag nickli üyeyi şikayet edin.

Not: kan verildikten sonra, belirli işlemlerden geçiriliyor. Direkt olarak kullanılamıyor !!!!
Arkadaslar provakasyon mod lutfen geregini yap.
tek mantıklı açıklama kan ihtiyacının olmadığı idi. o da yalanmış. up.
sağlık bakanlığı kan ihtiyacı yoktur açıklaması yaptı.
Arkadaşlar sakin provakasyon olabilir sakin.
Allah acil şifa versin. Duyarlı olmak gerek. Evet
mersin üniversite hastanesinde yatmak olan hasta için acil ilik nakli lazım.

görsel

https://www.facebook.com/...4518219532289?pnref=story
ab rh - kana ihtiyaç vardır.50 ünite kan lazım herkesten biraz biraz alınarak toparlanmaya çalışıyoruz verebilecek olanların ankara demet onkoloji hastanesine gelmeleri önemle rica olunur.hastamızın adı bayram cansever.

ilgi gösterenlere şimdiden çok teşekkür ederim sevgili sözlük yazarı arkadaşlarım.
ANKARA
B RH (-)

gazi üniversitesi tıp fakültesi süt çocuğu servisinde yatmakta olan 8 aylık erkek hasta* karaciğer yetmezliği olup karaciğer nakli için beklemektedir. hastanın 20/09/2010'da operasyonu yapılacak. ancak hasta için 8 farklı kişiden kan gerekli. yeterli verici bulunamazsa nakil gerçekleşmeyecek. yardım edebileceklerin hasta sahibine *ulaşmaları önemle rica olunur.
ameliyat tarihine 6 gün var bulunur inşallah dediğimiz kan ihtiyacıdır. ankaralılara çağrııııııııı...
--spoiler--
bir yakınım primer bilier siroz hastası, yani karaciğer yetmezliği var .
15 temmuz 2010'da memorial hastanesinde karaciğer nakli yapılması planlanıyor.

ameliyat gününde (15 temmuz) kan grubu ab rh(+) olan 20 kişiden taze kan alınması gerekiyor.

kan verecek kişilerin:
* ayın 12 ve 13 ünde hastaneye gelip test yaptırmaları gerekiyor.
* hepatit b yada hepatit c geçirmemiş olmalılar.
* ameliyattan 3 gün öncesine kadar aspirin ve alkol almamalılar.
* bayanlar için menstürasyon döneminde olmamalılar.
* son bir yıl içinde ameliyat geçirmemiş olmalılar.

ameliyat gününde kan verebilecek, kan grubu ab rh (+) olan 20 kişi bulunamazsa nakil ameliyatı gerçekleştirilemeyecek.

kan verebilecek olanların bana hemen ulaşıp yardım etmelerini istiyorum başlığı görenler en azından bi kaç bişey yazabilirlerse çok iyi olur başlık yukarıda kalıp herkesin görmesi için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

not: telefon yada msn yazılamayacağını biliyorum ancak sıradışı bir durum olduğu için telefon yazıyorum moderasyondan şimdiden özür dilerim.

iletişim: 0534 422 94 40 0554 242 83 03 ersaygidey@hotmail.com
--spoiler--
(bkz: ankara)
(bkz: başlık yukarı)
bu başlığı yukarıda tutalım insanlık için.
(bkz: up up up)
--spoiler--
B RH (-)

gazi üniversitesi tıp fakültesi süt çocuğu servisinde yatmakta olan 8 aylık erkek hasta karaciğer yetmezliği olup karaciğer nakli için beklemektedir. hastanın 20/09/2010'da operasyonu yapılacak. ancak hasta için 8 farklı kişiden kan gerekli. yeterli verici bulunamazsa nakil gerçekleşmeyecek. yardım edebileceklerin hasta sahibine *ulaşmaları önemle rica olunur.
--spoiler--
istanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Kan Merkezi'ne kan grubu faketmeksizin "Nazmiye Çelik" (Baba adı : Dahil ) adına kan gerekmektedir. irtibat için özel mesajı kullanabilirsiniz.
edit: 32 ünite kan gerekiyor.
--alıntı--
istanbul - kartal koşu yolu kalp hastanesinde yatmakta olan bir arkadaşımın yakını için çok acil a rh(+) kana ihtiyacımız var... bu kan grubuna sahip arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorum.
yardımcı olacakların lütfen çok acil 0536 712 62 23 nolu telefondan mahmut ada'ya ulaşmalarını rica ederim.
--alıntı--
...
--alıntı--
çapa tıp fakültesinde yatmakta olan bir bebecik için çok acil 0 rh (-) kana ihtiyaç vardır. kan vermek isteyenlerin baykus cemil'e ulaşmaları önemle rica olunur.
--alıntı--
istanbul - kartal koşu yolu kalp hastanesinde yatmakta olan bir arkadaşımın yakını için çok acil a rh(+) kana ihtiyacımız var... bu kan grubuna sahip
arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorum. yardımcı olacakların lütfen çok
acil 0536 712 62 23 nolu telefondan mahmut ada'ya ulaşmalarını rica ederim.
ayrıca yakın gecmişte şahsımın yakınına aradığımız ihtiyaçtır. allah bin kere razı olsun sözlükten bir arkadaş gitmiş. haydi yazarlar

(bkz: up up up)
(bkz: up) acil şifalar.
--spoiler--
istanbul - kartal koşu yolu kalp hastanesinde yatmakta olan bir arkadaşımın yakını için çok acil a rh(+) kana ihtiyacımız var... bu kan grubuna sahip
--spoiler--
--spoiler--

*ciddiyim he. ordan burdan kopyala yapıştır yapmadım.
--spoiler--
acil şifalar
--spoiler--
acil 0536 712 62 23 0536 712 62 23 nolu telefondan mahmut ada'ya ulaşmalarını rica ederim
--spoiler--
acil şifalar.
--spoiler--
acil 0536 712 62 23 nolu telefondan mahmut ada'ya ulaşmalarını rica ederim
--spoiler--
acil şifalar dostum.