sozlukten her cikisimda dondugumde geri giris yapmak zorunda kaliyorum. uyelerin profiline bakmak istedigimde bakilmiyor ana sayfaya gidiyor.ayrica surekli mesaj geliyor ama okunmuyor yani bildirim var mesaj asagi indikce iniyor ama mesaj yok. ben yokken baska temaya mi gectiniz yoksa kullandigim tarayiciyla ilgili bir durum mu bunlar.
ayrica sizde de surekli reklam cikiyor mu.
crome kullaniyorum.
girerken beni hatirla butonu yok.
giris yapmadan once baska temada giris yapinca eski temaya donuyor.
cocuklar siz iyi misiniz ozel mesajlari okuyamiyorum diyorum bana hala mesajla mi yardim etmeye calisiyorsunuz. basligi actigim anda mesaj geldi.

durun deneyecem simdi ise yaramazsa kafanizi kirarim.
oldu arkadaslar sag olun hepinizi yemek istiyorum. ben iki senelik ya da bir bucuk senelik caylaktim. dondugumde boyleydi.
sorun kismen cozuldu ama entry yazdigim yerin uzerinde dev bir reklam var altinda da sozluk slayti geciyor arada ben entry yazmaya calisiyorum. sizde de ayni mi.
zaten ekrandan cikinca geri her sey eski haline dondu cocuklar bana bir yardim edin. kalici bir cözum yok mu. eski yeni tema fark etmez onemli degil. duzgun calisdin yeter. telefondan giriyorum ama uygulamasini yukledim.orada farkli sorunlar var sildim.

ulan true seni tokatlarim yardim et diyorum abla tanisabilir miyiz yazmis esekoglu esek.
entry acik oy yok edit yeri yok olmadi arkadaslar. bana kalici bir yontem soyleyin sizden kitap da alirim okul cantanizi da alirim kirtasiye ihtiyaclarinizi da alirim. siz hangi temayi kullaniyorsunuz.
para var huzur yok kardeşiminde yazdığı gibi eski temaya geçersen sorunlarının yarısı çözülüyor. gelişmeler kısmına gir üstten 4. veya 5. bildirimde bir link var oraya tıkla eski tasarıma geç. yazar profillerini gene göremeyeceksin ama yazdığın sıkıntıların çoğu gidecek.

diğer sorunlar içinde internet sağlayıcını değiştir. chrome kullanıyorsan opera veya firefox programlarından bir tanesini indir. benim tavsiyem firefox olur.
Biz niye eski tasarım kullanıyoruz onu kimse sorgulamıyor mu ya? Yeni tasarım niye doğru düzgün çalışmıyor? m.uludagsozluk linkinde açılan tasarım hiç güzel değil. Eski tasarımda da var bir sürü sıkıntı. Reklamlar yazıların üstüne biniyor. Kardeşim yapamıyorsanız ben yapayım doğru düzgün çalışan bir site diyeceğim en sonunda.
--spoiler--

Biz niye eski tasarım kullanıyoruz onu kimse sorgulamıyor mu ya? Yeni tasarım niye doğru düzgün çalışmıyor? m.uludagsozluk linkinde açılan tasarım hiç güzel değil. Eski tasarımda da var bir sürü sıkıntı.

--spoiler--

sözlüğün yarısını satmış adam parayı indirmiş daha ne uğraşacak tasarımla bilmem ne ile. reklam gelirleri geliyor mu ? geliyor. onlar için sıkıntı yok başka.
parasiz huzursuz arkadas dedi simdi bendeki tema beyaz olan acik oy edit kismini bulamiyorum ve reklamlara surekli elim carpiyor. eski temada da surekli beni hatirla butonu yok manuel giris yapiyorum. ve mesaj geldiginde gozukmuyor. mobili indirdigimde o da duzgun calismiyordu. ben de bakayim yeni tarayici indireyim oyleyse. durun hepsini deneyip oyle geleyim. sohbet edelim.

umarim ise yarar.