bugün

Sultan Abdülhamit’ in torunları, aralarında Kabataş Meydanı, Galatasaray Adası ve Veliefendi’ nin de olduğu onlarca değerli mülk ve arazinin kendilerine miras kaldığı iddiasıyla hukuk mücadelesi başlatmalarıdır.
bende fatihin tornuyum istanbulun tamamını istiyorum.
Atatürk'ün oğlu olduğunu iddia eden kişinin devleti üstüme yapın demesi gibi birşey. http://www.milliyet.com.t....2010/1261798/default.htm
bi tek taksici hamit abiyle benim göt kalmış istemedikleri.
(bkz: erdoğan a rakip çıktı)
doğu anadoluda kürtler, marmarada varisler, güneyde suriye, batıda yunanistan, kara denizi de rusyaya verdik mi kepenki indirip gidelim ak.

---recep tayyip erdoğan---
ne hakla diye sorulması sorgulanması gereken istektir. bi gen taşıyorlar diye memleketi komple alsınlar oldu olacak. yanlış bilmiyorsam yıllardır çoğunluk olarak yurtdışındalar. bu memlekete vergi verme, hizmet etme uzaktan bi bağlılıkla geldiğin soy sebebiyle toprak üzerinde hak iddia et.
Artık ne saltanat var ne padişah... sembolik olarak bile bi anlamları yok, en azından benim için.
Derhal yedikule zindanları kendilerine tahsis edilerek cezalandırılmalıdırlar. veya boğdurulmalıdırlar.
bu yaratıklar taht kavgası yapacak kişilikte insanlar olduğundan tarihte toplu olarak gırtlaklanmışlardır .
şimdi anlaşıldı padişahlar neden öz kardeşlerini öldürmüşler.
adem babanın dna sını taşıyanların tüm dünyaya sahip olacağı gerçeğini akla getirir.
istanbul bizimdir, elektrik direkleri sizindir tarzında yanıt verilebilecek istektir.
(bkz: Abdülhamit in torunlarının miras davası açması)
(bkz: aramaya inanmak)

Üstünden 6 gün geçmiş yahu bi bakın başlık var mı yok mu? Mağara nasıldı bu arada? Sonra sözlük niye adam olmuyor diyorlar. Olur mu?
bende kağan torunuyum orta asya'nın tamamını istiyorum fikrini akla getirir.