bugün

vergilerimizle krallar gibi yasayan piç. o para ile sehitlerimizin gözü yaşlı yetimlerine daha fazla yardımda bulunulsa faydalı olacaktır.
(bkz: orospu çocuğu)
saddam huseyn ve ibrahim tatlıses'e benzettiğim katildir.
(bkz: orospu çocuğu)nun adıdır.
bir sosyalist olarak, marksist gruplar tarafından neredeyse bir halkın ilahı, önderi olarak kabul görmesini mantıklı bulamadığım zat. bu adam yakalandığında benim annem de türk, bu devlet isterse hizmet yaparım dedikten sonra duruşmasında kendisinin kullanıldığından ve yine aynı şekilde devlete hizmet etmekten söz eden birisi. şimdi bu adam nasıl devrimci? mehmet ali birand ile yaptığı röportajda örgüt içindeki kişisel gücünden bahseden ve resmen kürt halkının özgürlüğü için savaşıyorum deyip kürtleri salak yerine koyan bu adamı solcu, devrimci görmem mümkün değil.
ben bütün komplo teorilerini görüyorum ve arttırıyorum.

bu orospu çocuğu* türkiye cumhuriyetinin başbakanı, diğeriyse* cumhurbaşkanı olacaktır.
ve bu durum maalesef ülkemizi iç karışıklığına sokacak ve ülkemiz tanrı korusun yıkılacaktır. hatta şunu diyebilirim ki fiilen başbakanımız olmasa da verdiği emirleri yerine getiren biri varken teorikte başbakınımızdır.

ne günlere kaldık yarabbi. sen ülkemizi ve türk ırkını koru.
kesinlikle diyarbakır buluşmasının fikir babasıdır.
2006 dan bu yana 12 kez hücre cezasına çarptırılan, 2 kere de kendi isteği dışında saçı kesilen terörist.
kürtlerin önderi olarak kabul ettiği kültürsüz, insanları ölüme sürüklemiş olan, konuşmalarında kadınları nası güzel siktiğine imalar gönderip sümüklerini çeken dağdan hücreye inen. şu anda çatır çatır lig tv'sini izleyen domuz, it ve şerefsiz insan.
hakkında (bkz: #22157497) tarzında bir entry girilen kürt önderi.

şöyle yazılmış hakkında yazılan entry de ; ''imralı'da tutulan, iktidar partisinin görüşmeyi şerefsizlik olarak tanımlayıp görüştüğü, 35 bin türk askerini şehit eden yapıyı kuran, günümüzde de yöneten akplilerin barış elçisi.''

entry deki ''35 bin türk askerini şehit...'' cümlesine dikkat ettiyseniz. size şunu vereyim;

(bkz: türkçülerin 40 bin şehit deme tutarsızlığı/#21006912)

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan adamların buralarda politika üzerinden ahkam kesmesi ne acı.

bu adamalar kürt siyasi hareketi üzerinden de ahkam kesiyorlar. ve bunu yaparken de neden pkk ortaya çıktı diye sormazlar. sadece sonuca odaklanırlar. devletin yılarca kürtler üzerinde ne tür iğrenç politikalar yürüttüğüne bakmadan buna tepki olarak doğan pkk yi suçlarlar sadece. eğer nedenlere bakarlarsa pkk nin haklı devletin haksız olacağını göreceklerdir. bu yüzden nedene değil sonuca bakarlar kendi ırkçı politikacıları gibi.
siyasetten iyi anlayan pkk terör örgütü başkanı. ya da söyle de denebilir, siyasetten iyi anlamayan bir hükümetle yönetilen türrkiye'de a.ö. politikalarının iyi görünmesi de olabilir.
adaşı abdullah çatlı gibi bi uyuşturucu ve silah kaçakçısından daha kötü biri değildir.
--- alıntı ----

BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, cumartesi günü imralı'da devlet görevlilerinin de yer aldığı ortamda görüştükleri Abdullah Öcalan'ın, "Burada yaptığımız toplantı bile korsan bir yöntemde yapılıyor; çünkü ne kadrosu, ne belgesi var. Şimdi siz de, biz de, heyet de suç işliyoruz. Yasal zemine oturtulması gerekiyor. Yasal zeminin acilen yapılması gerekiyor" dediğini söyledi.
--- alıntı ----
http://haber.gazetevatan....isliyoruz/590910/1/gundem

yazık yhhaaaaa kıyamaammmmm! belgesiz toplantı ile suç işliyormuş. ay suç işlememe konusunda o kadar da hasssas yhhhaaaaa.
melek maşallah melek! zaten hapishanede namaza da başlamıştı değil mi?
zaten o iyiydi ama çevresi kötüydü değil mi?
http://gundem.milliyet.co...detay/1805806/default.htm

15-20 sene öncesini hatırlayan bir allahın kulu yok mu bu ülkede?
Abdullah ismi mübarek bir isim olduğu için, apo demek daha uygun. Orospu çocuğu kelimesi ile yanyana gelmesin o isim.
did you mean: "son of a bitch".
ben buraya orospu çocuğu yazmaktan bıktım bu orospu çocuğunun adı sol frame de çıkmaktan bıkmadı.
Adımdan utanç duymama neden olan kansız. Kişisel bilgi verdim ama önemsiz benim icin. Bu orospu cocuğu yüzünden utanç duymak nedir lan. Sırf ismimiz aynı diye. Neyse ki peygamberimizin babası da bu isimde. O kurtarıyor bunu. Ki adın anlamı hoş. Tek sıkıntı bu şerefsiz kansız.
adina yazilmayan ve soylenmeyen kufur kalmadigi icin sadece siktir edip diger entry lerimi gircem.
amacı büyük israil'in kurulması olan ortadoğu projesinin akp hükumetiyle birlikte piyonlarından sadece biri. kürt değildir. yüzyıllardır süregelen fetih stratejisi böl ve yönet'i gerçekleştirmeye çalışan, bi hayli yaklaşanlardandır. milletimizin akıllı olması gerekmektedir. amına kodumun çocuğudur.
Patlak prezervatif urunu olmakla birlikte hic bir irka mensup olmayan olsedetopragin kabul etmeyecegi atik.
en büyük pişmanlığı yıllarca kaçmak olan kişi. böyle olacağını bilse pkk'yı kurar ertesi gün teslim olurdu. krallar gibi yaşıyor amk adam.
devlet tarafından beslenen, düzenli aşıları yapılan ittir.

lan bunun talimatıyla çalışan eylem yapan örgüt militanlarının soyunu sopunu sikeyim ben.
mal mısınız lan? adam yavşağın, kaypağın önde gideni, aranızdaki en adamlık vasıfları yüksek, en zeki, en delikanlı lider buysa bu devlet sizin gibi örgütü bunca yıl nasıl deviremedi şaşıyorum.

bilerek sizden nemalanan ve yok etmeyen tüm devlet büyüklerinin sülalerini sikeyim, amk çapulcuları sizi.
"orospu çocuğu" denilerek küfürler savrularak , varlığının kaynak sebebi örtülmeye çalışılan kişi.

abdullah öcalan neden bu kadar karşılık bulmuştur.
öcalan neden bebek katili gibi gösterilirken şimdi devlet ile masaya oturabilmiştir.

bi emriyle bütün büyük şehirlerde intihar eylemleri yaptırabilecekken neden 1 yıldan fazladır şehit haberi gelmemektedir.
http://galeri.uludagsozlu...m/g/abdullah-%C3%B6calan/
güncel Önemli Başlıklar