bugün

adam troll beyler..
çok ilginç ama en çok dikkat çeken esnafa para vermemesi olmuş. artık millet kimin ne yapacağını az çok tahmin edebiliyor.
adam pastane çalışanı ile senli konuşuyor ama pastane çalışanı sizli, beyli konuşuyor. kendisi insanlara tepeden bakan bi tip olduğunu ayan ediyor. beyaz cipe binmeler, şoförüne kapı açtırmalar. padişah bozuntuları, bi düşün insanların yakasından. sana oy moy da yok.
arabasından şöför kapıyı açmadan inmeyen şöföre bir teşekkür bile etmeyen ama elinde mado poşetiyle yalakalık yapan esnafa içtenlikle senaryosunu okuyan öyle de bir adam. hani o değilde biz metrobüslerde olimpiyat teri dökerken böyle insanlar range lerde böylesine paralarla fıldırfıldır etrafta dolanıp saygı görüyorlar ya yazıklar olsun *
http://webtv.radikal.com....ilginc-tanitim-filmi.aspx
kaşları ile kızları kendisine hayran bırakan bıçkın delikanlı.

görsel
eyüp belediye başkanı olandan nefret ettim bu kadar iggreeennnnccc yapmacıııkk reziiiil küstaaah aptalca senaryo ve tiyatrodan hallice bi reklam ilk defa görüüyorum...

ayrıca diger tek kaş ergen ise yüzüne bile bakamıyorum Allah affetsin her gördügümde küfredesim geliyo ne igrenc bi velet bu amk evlat olsa gebertirim amk.
eyüp belediye başkanı olandan nefret ettim bu kadar iggreeennnnccc yapmacıııkk reziiiil küstaaah aptalca senaryo ve tiyatrodan hallice bi reklam ilk defa görüüyorum...

ayrıca diger tek kaş ergen ise yüzüne bile bakamıyorum Allah affetsin her gördügümde küfredesim geliyo ne igrenc bi velet bu amk evlat olsa gebertirim amk.