yaşadığı devletin cumhurbaşkanı ve ünvan olarak en büyük ünvana sahip olan kişiyi sevmemek hainliktir. insanlık dışıdır.

(bkz: ya sev ya terket)
mavi kuş çocuk yuvası ana haber bülteni'nden gündeme dair bir saptama. öcüdür o, öcü.
(bkz: abdüllah)
gül'ü seven tayyip'e katlanır.
tanımadığı bir adamı seven ben o hainlerden biriyimdir (bkz: abdüllah gül)
ama abdullah gülü tanırız o ayrı.
(bkz: dil sıçması)
bi dakka bi dakka bişey soracam. kova mı yaptın, sarıp mı içtin? yoksa bu kafa mümkün değil.
şeyh bedrettin mahalle mektebi öğrenciliğini bir yana bırak şimdi. çağdaş sosyal hukuk devleti gereklerini yerine getirmek yerine, makamının tarafsız ve saygınlığını kötüye kullanan bir cumhurbaşkanını, türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak sevmemek özgürlüğüne sahibiz her birimiz!
nedense bu konu hakkındaki kafa Atatürk'e gelince kaybediliyor. Etrafımızda bariz şekilde Atatürk'ü sevmediğini belirten insanlar var. işin köküne inecek olursak esas hain onlar değil midir ?
bireyin türkiye cumhurbaşkanı olması, onun herkes tarafından onaylanıyor ve seviliyor olduğu anlamına gelmediğini pek çok aklı başında birey bilir.

ülkemi, vatanımı, yurduma ait her karış toprağı seviyorum, bu topraklarda doğup bu topraklarda büyüdüm* ama bugün ki cumhurbaşkanından zerre haz almıyor ve onaylamıyorum. ve keşke her hain benim gibi olsa, mükemmel olurdu her şey* diyecek kadar da güveniyorum kendime.

edit:yazım hatası düzeltildi.
herkes sevip sevmemekte özgürdür. her ne kadar özgür olmasakta.
güzel, iyi hoş(daaaaaaaaaaaaa)

şimdi kardeş, tamam cbabdullahgul'u sevmeyen haindir, ketumdur, öledir, böledir, ok. daaaaaa, dası, lan am feryadı, bu ülkeyi kuran, ilk cumhurbaşkanı olan mustafa kemal'e her gün neden saygısızlık yapıyorsun, şimdi bu ortalama dincilerin hepsi aynı frekansın lacivertleri desem bana kızıyorlar da al buyur.

adam salatalık. tamam, söylemini kabul ettim, ammaaa, ağzından mustafa kemal'e karşı çıkacak en ufak kontrayı senin göt deliğinin etrafını yumuşatıp bağırsaklarına enjekte ederim haberin olsun.

hepimiz kardeşiz.
arkadaş sen bu ülke kurucusuna saygı duymuyorsun... önce bunu öğren sonra başkalarına vaaz verirken...
cumhurbaşkanı sadece bir temsilcidir. o yüzden cumurbaşkanının manevi şahsını sevmemek hainlik değildir. makamın manevi şahsı kişiden bağımsızdır.
yine canım çay mı istedi ne?

(bkz: bi siktir git çay koy)
(bkz: abdullah gül ü seven haindir)
yuhtur.

(bkz: faşizmin amına koymak)
abdullah gül' ü seven gelsin benim kucağıma otursun.
her gelen cumhurbaşkanını sevmeyen vatan haini ise benim ahmet nejdet sezer döneminde asılmam gerekliydi.