bugün

entry'ler (72)

yavuz çetin

hep sevilen ve özlenendir.

21 yüzyılda aşka inanan insan

aşkın güzelliğini yaşamış insandır.

çocukken balkondan aşağı değişik nesneler atmak

sevmediğim kızın başından aşağıya çöp kutusunu boşalttığım olmuştur 3.kattan.

korumalara 24 maaşlık ikramiye

kendi cebinizden çıkıyormuş gibi harcayın. insanları yaptıklarınızla aç sefil bırakırken vicdanınız rahat, kendi canınıza gelince dağıtın devletin malı deniz yemeyen keriz.

ozan önen

internetten tanışıp görüştüğüm, seçimlerini, aklını, hissetiklerini, ifade biçimi beğendiğim hayran olunası kişiliktir. kendisine sevgim ve saygım sonsuzdur.

http://twitter.com/ozanonen

facebook a götü dönük fotoğraf koymaktaki amaç

dikkat çekme çabasıdır.

ayrılığı kabullenememek

benim için asla olmamış olmayacak bir süreçtir. bitti neyi kabullenemiyorsun.

sema şahingöz

beykent üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuş. en yakın arkadaşı (bkz: gaye turgut) ile tiyatro adına çok güzel projelere imza atmış ve atacak olan geleceğin parlak, güzel ve zeki oyuncusu.
(bkz: duvarların dili)

duvarların dili

iki güzel oyuncu (bkz: sema şahingöz) ve (bkz: gaye turgut) un oynadığı, mahkumların yazdığı, yönettiği, oynadığı ümraniye t tipi cezaevinde bir süre oynamış tiyatro oyunudur. tekrar sahnelenirse kaçırılmaması gereken oyundur.

jane eyre

charlotte bronte tarafından yazılmış kendi hayatıyla benzerliklerin de bulunduğu dünya klasikleri arasında olan kitaptır.
okuduktan sonra yeşilçam filmi hayranı olan ben farkettim ki türkan şoray ve ediz hun un oynadıgı bir film konusu da bu kitaptan esinlenilmiştir.

beren saat

geçmiş yıllarda show tv deki türkiyenin yıldızlar adlı yarışmada 2. olmuş. aşkı memnu dizisinde kendini defalarca kanıtlamış, kıskanılacak güzelliğe sahip kadın.

gannicus

beni benden alan gülüşe sahip olan spartacus*dizisindeki güzel yüzlü insan.

recep tayyip erdoğan

dün kurdukları şubenin camında yazan kömür yan taraftadır yazılı kağıdı görünce kömürcülük işine tekrar başladığını gördüğüm kişidir. seçimler yaklaşıyor. insan satışlarında artış var.

hassan i sabbah

siyasi politikasını yürütmek için insanların dini duygularını sömürmüş insandır.
diğeri için ;
(bkz: recep tayyip erdoğan)

facebook ta kendi paylaştığını beğenen insan

beğenmeyip paylaşıyorsan bilelim yani.

recep tayyip erdoğan ın dünya ya verdiği ayar

amerikanın recep tayyip erdoğana verdiği ayar.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

okuduğum entrylerinden beynine hava ve güneş girmediğine kesinlikle emin olduğum yazar.

karısının facebook hesabı olan sözde erkek

kendine ve eşine güvenen erkektir.

her şey iyi giderken ayrılalım diyen sevgili

sevgisi bitmiş olan kişidir.

nazım hikmet ran

türkiyede değeri bilinmemiş kişidir.