bugün

(#12796454)
beni yine haklı çıkaran popito.
insanı kombine almaya zorlayan transferdir. sanırım cimbom bu sene gerçekten coşacak...
karaktersiz futbolcudur.
1 yıllığına kiralandığı söylenen futbolcu. hali hazırda nur topu gibi 5 tane sağ kanat oyuncumuz var; kazım, keita, aydın, pino*, eboue. sol tarafa baktığımızda orada oynayabilecek 1(bir) futbolcu bulunuyor; emre çolak. ayrıca sağ kanat için yazdığım futbolculardan sadece pino solda verimli olabiliyor o da gidici zaten. sol kanat için engin baytar'ın da adı geçiyor, onu alana kadar emre çolak ve berkin arslan'a emanet edelim sol kanadı bari. çok sakat var.
hoş geldin popito demek istediğim oyuncudur. geri geri taklalarını özlemiştik be popito. eboue ile sağ kanattan yardırmanı izlemek çok zevkli olacak.
bir yıllığına galatasarayımızın kiraladığı futbolcudur.
(bkz: fener zenci sever)
aslandır aslan!

hoş gelmiştir, korku salmıştır bünyelere.
sırtında adam taşıyarak yardırmaya tt arena'da devam edecek aslan parçası.
galatasaray'ın sağ kanadını daha kuvvetlendiren futbolcu. çok özledik be taklalarını papito, tekrar hoş geldin.
şimdi eğri oturalım doğru konuşalım;
zamanında "galatasaray'a yakışmayan tavırları nedeniyle" gönderilmedi mi bu adam? adnan polat aynen böyle demişti.
şimdi de geri alındı öyle mi?
olmaz.
ha kötü futbolcu mu?
değil?
quaresma ile karşılıklı oynayacakları ilk maçı iple çekiyorum.
not: quaresma verir eline * yalnız onu eklemeden geçemeyeceğim. *
Bu yıl ki transferlerden,hatta son 10 senedeki transferlerden en sevindiğim transferdir,en kötü dönemimizde,atletico madrid karşı tek başına oynamıştı bu adam,tekrar tekrar hoşgeldin popito özlemiştik seni.
yok efendim deplasmanda oynamazmış bilmem ne, sanki bu memlekete gelen her yabancı alex, hagi gibi olağanüstü performanslar sergiledi de bu adama bok atılıyor. son derece yetenekli bir fubolcudur, lafın kısası ezeli rakibimiz kaybettiği elmasına yeniden kavuşmuş oldu. fenerliyim.
bazı konularda mantıklı düşünülmez. bu adam da öyle işte. arenada 401de otururken önümden vızır vızır geçecek reyiz.
galatasaray'ın neden yolladığını çözemeden tekrar transfer ettiği harika futbolcu.

not: beşiktaşlııym.
hatanın neresinden dönsen kardır sözünü bizlere yaşatacak olan futbolcu ve sprinterdır. siyahi aslanımız geri dönmüştür.
Taklalarını özlediğimiz futbolcu.
bu sefer akıllanmasını beklediğim futbolcu. beni zamanında şutladılar şimdi geri alıyolar gibi düşünüp bi g...t kalkması olursa da şaşırmam, tabi fatih hoca.ya karşı kalkar mı o g..t o da ayrı bi soru. eğer aklı varsa adam gibi çıkar topunu oynar, milyonlarca galatasaraylı tarafından onlarca yıl konuşulur sevilir, tıpkı hagi gibi. yoksa mersin idman yurdunda seneye forma giyer artık.
bu adamın adını her duyduğumda;

abdul kader ramiye yada unkapanına gidelim

ya rak söyleyecez yada hicaz vallahi aç kalacaz..

şarkısı aklıma geliyor...
hala galatasaraylı değildir.bildiğiniz gibi reyes ve forlan ile anlaştı haberini veren ntv nin haberidir.benimde başka kaynaktan aldığım bilgilere göre bu hayırlı olsun entryleri göte girecek.
galatasaray'a döndüğü iddia edilen oyuncu. resmi sayfada alındığına dair haber yoktur. (bkz: resmi sayfada görmeden inanmam)
galatasaray'a transferi 2-3 gün içinde açıklanacaktır.
kaynak hiç bir zaman ntvspor olmamıştır.
bir sabah ansızın gidişi öğrenilerek şok içinde bırakan, bir gece geldiği öğrenilerek sevindiren süratli sağ açık.
Gittiğinde bütün arkadaşlarıma "oğlum adam bazen sahtekâr ama iyi oyuncuydu lan" filan demiştim.

Verilen oyuncunun tekrar, üstelik kiralık alınması biraz saçma.

Neyse, GS onu 8 milyona satmıştı.
akıllara biraz olsun sergen yalçın' ı getiren yıldız. umarım yeni bir 2001 - 2002 mutluluğuna vesile olur kendisi.
2 metre uzağına pet şişe düştüğü zaman sanki bomba atılmış gibi kıvranan futbolcu.