bugün

Muhalif çomar her ülkenin abd ile alakası vardır, ama sen biat kültüründen geldiğin için göremezsin.
Ulan tüm dünyada dolar değer kaybediyor.

Gittim peterole yatırdım parayı. Dolar düştükçe artacak diye.

Sizi sikiyorlar burda.
leva neden artıyor sorusunu beraberinde getiren iddiadır. demek ki hayin bulgarlar felanda reyisi yönetemedikleri için paralarını yükseltiyorlar. edirne taraflarında türk kalmamış bulgarlar bozuk paralarını poşetlere doldurup her gün alışverişe geliyorlar diyordu erecto.
iktidarından muhalefetine, medyandan satın aldığın ürünlere, bürokrasinden orduna her noktanı abd dizayn etmiş, ne kadar yetkili olursa olsun hiçbir vatandaşının ayak basamayacağı askeri üsleri topraklarına konuşlandırmış, ama seni 'yönetemiyor'. bu sonuca nereden varıyoruz? doların artmasından. bütün uluslarası ticari ve bankacılık sistemin hangi para birimi ile dönüyor; Tl ile mi, yuan ile mi yoksa ruble ile mi? abd seni yönetmiyor, çünkü abd zaten senin sahibin...
Bir de yönetse Çarşı pazarda ayaküstü Z*kecek desene. iyi ki yönetemiyor.
işgal altında olduğunu şimdi anlat bu kafaya.
uçan balonlara öykünmüş olabilir.
Kafanizi s.keyim.
Çocukmu kandırıyorsunuz, gün geçtikçe yoksullaşıyoruz, bunu bir AKP seçmeni olarak söylüyorum.
aynı olay geçen yıl satürn ve üranüs' de de oldu. onlar da milli beraberlik ve kardeşlik ruhuyla olayların üstesinden geldiler.
Papua yeni gine kinası neden yüksrliyor onlara da mı rest çektik.
görsel
görsel
görsel
tabii ....
Abd bizi yönetirken Tayyip Erdoğan ülkeyi yönetmiyor muydu? Abd bizi yönetmiyorsa demek ki Tayyip Erdoğan da yönetemiyor ki Türkiye batıyor.
Ya bi s..git dediğim olaydır.
Amerikaya göbekten bağlı bir ülkeyiz, Adnan Menderes ile başlayıp akp ile devam ediyor.
1 dolar 154 japon yeni. hadi bunu da açıklayın o zaman!

ezanları susturamayacaksınız...