bugün

bilgisayar parçaları üreten marka.
ürünlerini uzun yıllar kullandığım firma.
cd si de varmış bu firmanın. bugün marketten boş cd satın alırken gördüm:
görsel
webcamleri kaliteli, mouse ve klavye konusunda logitech'in yanından geçemeyecek firma.
mikrofonlu kulakları müthiş kullanışlıdır. sesi çok net verir, cızırdama yapmaz, yüksektir. ayrıca mikrofonu da mikrofon hani caddeden geçen arabanın sesi net geliyor mikrofona.
uzun yıllar ''ay tech'' diye okuduğum ve bunun doğru olduğunu iddia ettiğim markadır.
hs 30 model kulaklığını electro world den 20 liraya aldığım firma. bu kalitede bir ürün nasıl bu kadar ucuz olabilir, bildiğin ömürlük kulaklık bu, ses desen ayrıca muhteşem.

http://apacelli.com/photo/a4tech/a4tech-hs-30-2.jpg
evrendeki en iyi mouse üreticisidir. tabi fiyat performans durumuna göre.. ürettiği donanımlar inanılmaz dayanıklı oluyor, ne alsam bu markadan minimum 2 sene rahat kullanıyorum..
g11-200n model faresi şimdiye kadar kullandığım en başarılı kablosuz fare olmayı başaran marka. logitech ürünlerinde yaşadığım kronik fazladan çift tıklama sorunlarıyla yıllar kaybettiğimi hatırlattırdıkları için sağolsunlar. fare söz konusu olduğunda bir daha kendilerinden şaşmayacağım.
mauseleri klavyeleri logitechin bile eline verir o derece uzun ömürlü ve kaliteli.
oyun oynamaya oyuncu faresinden daha elverişli fareler üreten markadır.

tryster modelini kullanıyorum pahalı mousları oyunda katlar.