bugün

fişte yazmıyor muydu.
(bkz: abla senin ismin ne)
Bi ürün al 1 gün sonra git iade edecem de gider pusulası kesecek altınada kendi ismini yazmak zorunda kalacak bu kadar mal olma ya asfff

Adını sor yemez.
e devletten araştır çıkar biseyler.
Zamanında bende Şok kasiyerine aşık olmuştum ve -buraya dikkat- adını soyadını da öğrendim ve tabii ki aramızda hiçbir şey olmadı.
gidip sorarak. basit ve hızlı.
A101 e gelecek olan nadir bir ürünü bulup perşembeden bir iki gün önce gidip bunu bana ayırabilir misiniz sabah erkenden gelip alamayacağım lütfen vs diye muhabbete girip ordan da ismini öğrenebilirsin.
yaka kartı yok ve fiştede yazmıyor bazı zeki arkadaşların dikkatine o kadarını biliyoruz heralde.
önceden fişlerin altında yazardı.bim kasiyerinin adını öğrenmiştim bu yolla.bir gün ismini öğrenebilmek için bir kaç şey aldım.gülümseyerek kolay gelsin,iyi akşamlar dedim ve fişe baktım.mahmut bilmem ne yazıyordu.kadın diğer çalışanların kasasında çalışıyormuş.sonradan öğrendim kadının ismini ama facebook profili fazla keko gelince kalbime gömdüm.
önce parmağa bak yüzük var mı, benim gözüme kestirdiklerimde olur çünkü.
bazı kasalarda verilen fişlerin üzerinde kasiyerin adı yazabiliyor fakat tavsiye edilmez. sevgilisi, nişanlısı, kocası olma durumunda o yazar kasaya adamı oturturlar. empati kurmanızı tavsiye ederim...

(bkz: türkiye de kadın olmak)
Kasiyer ise yazar kasa fişinin altında kasiyer bilmem ne diye ismi yazar.
merve ya da kübra'dır. % 50 şansın var.
kardeşim göğüslerine yakın yerde eşşek kadar isim yazan etiketleri var.

aşk gerçekten insanın gözünü kör ediyormuş amk.