bugün

Yarın satışa sunulacak bilgisayar. Pek anlamayan biri için sadece internet-dizi için yeterli olabilir mi acaba? Lenovo g50-30 80 marka pc679 tl.

http://www.a101.com.tr/tr...zdir.aspx?SolBannerID=545

Edit: iki görüş var. Çoğunluk işe yaramaz diyor. Bazı arkadaşlar ise dizi internet için yeterli olduğunu söylüyor.
Çok bilgili biri olmamakla birlikte celerın mu kaldı lan diye düşünceye daldıran bilgisayar.
Internette de dizide de oynatirken kasar. Gereksiz elde kalmış mala alıcı alıyorlar. 1000 lira verin ise yarar bir sey alın.
islemci berbat. bu islemciyi 2 gb ram bile goturur ama 4 var. internet ve dizi icin yeterli ama bana kalirsa bu paraya kadikoyden 2 kat daha iyi masaustu toplarsin yada az para daha koyup daha iyi bir pc.
a101 candir, alin bosverin.
Daha güvenilir yerlerde daha ucuza pc bulmak mümkündür.

Daha önce A101'den aldığım elektronik eşyadan memnun kalmayan biri olarak temkinli olmanızı tavsiye ederim.
işlemcisi 2003 yıllarındaki bilgisayarların işlemcilerine benzer.
garantisi varsa da almamanız gereken bilgisayar. garantilerde sürünürsünüz vallahi.
a 101den ekmek alınır bilgisayarcıdan bilgisayar.
o paraya i5 alırsın.
çok iyi anlamamla birlikte , oc yapılabilen celeron 2,16 lık işlemcilerin ram yönetimi performansı gayet iyi olduğundan o fiyata alınabilir. Rahat rahat internette surf edilir, cs1.6 ve metin2 tarzı oyunları da rahat oynatır. 2 gb ddr3 ramin performansı da fena değildir.
Bir boka yaramaz inanmayın. Kalmış ürünleri satıyorlar.
35 kuruşluk xroll marka gofretin parasını ödemek için öndeki dayının almış olduğu 107 ekran televizyonun parasını ödemesini bekleyen bir insan olarak a101i birbirinden farklı ürünlerle birbirinden farklı insanları buluşturduğu için kutluyorum..
tipik a101 bilgisayarıdır. evet dizi ve internet için yeterlidir derim arkadaşım. ama uzun süre sorunsuz kullanır mısın bilemem.
ayda bir a101'e gelen bilgisayarlardan biridir. paintte resim çizmek, haber okumak, kırk dakikayı geçmeyen videolar izlemek için alınabilir. daha fazla bir şey beklememek gerekir.
Bilgisayar mı ki o?
a101 den 20 lira verip aldigim ayakkabi bir ay dolmadan pert oldu. bu yuzden bu tur marketlerden yiyecek disinda kolay kolay urun almayin, aldirmayin.
onun islemcisi benim 2005deki pcden kotu ki ekran kartini soylemiyorum.internete girer,eski oyunlari oynar baskada bi cacik olmaz.anca basit seyleri yapar.
679 lira olduğundan ucuz olmayan alet. Zaten teknosa da bile 749 a vardır normal bir dizüstü.
600 liraya oyun oynayacak, render alacak bilgisayar arayan yazarları göstermiş bilgisayardır. ulan dolar olmuş 2.5 lira, bugün orta halli oyun oynanacak bilgisayar almaya kalksan bunun 3 katı para çıkacak cebinden. internete girmeye film izlemeye haydi haydi yetecek bi bilgisayar. 600 liraya beklentiniz ne?
dizi - film - internet için yeterli bilgisayardır.

ötesinde birşey beklemeden kullanmak şartıyla.
biraz daha ucuz olsa 500 gb harici harddiskler zaten 150 tl al dursun kenarda arada laptop olarak da kullanırsın derdim fakat +650TL çok buna. bu tip işlemcili çoğu bilgisayarlar zaten bu fiyat aralığında yani a101 in süper indirimi değil bu. bu fiyatlarda laptop almak istiyorsan da biraz araştır öyle al, bu kampanyayı bir daha zor ele geçecek bir fırsat olarak görme yani çok rahat bulursun.