Artvinde oynanan buyuk oyunu desifre etmisler.
Hem de ne desifre.
Cikmislar ozel sektor bir sirketi savunuyorlar. Bakirin tarihcesinden baslamislar anlatmaya. Ne kadar ihtiyacimiz varmis oraya kadar.
Fazla agac kesilmeyecekmis de. Kesilenler maden kapaninca yeniden ekilecekmis de. Falan fistik.
Bana bir tane maden gostersinler kapandiktan sonra yesillendirilen. Tamam yesillendirdi diyelim. Peki faaliyeti suresince cevreye verecegi kirlilik ne olacak? Hain ariyorsaniz geziyi falan bosverin. Kendinize bakin. Bu vatana en buyuk ihaneti boyle rant pesinde kosan sizin gibiler veriyor.
Şu anda 28 şubatla ilgili bir belgesel veriyorlar ki evlerden ırak.. Lan o dönemi bilmesek inanacaz.gören o dönem bunları kazığa oturttu sanacak.
türk televizyon tarihinin en tarafsız kanalı. severek izliyoruz abi.
Günlük 15-20 dk ayırdığım kanal anca o kadar çekebiliyorum.
Türkiye'nin en tarafsız kanalıdır. Varolsundur.
https://m.uludagsozluk.com/e/31588604/

Gece gece yarmıştır (bkz: swh)
Spikerleri ağır salaktır.bugün Konyaspor'a 5-6 kere Bursaspor demiştir.
bir kanal nasıl bu kadar yandaş davranabilir bunu bize ispatlayan kanaldır.
frekans israfıdır.
Habercilik namına barındırdıkları tek şey, a 'haber' olan isimleri. Bi de (bkz: banu el)in nur cemali için arada açıyorum. Pek tatlı pek.
yaptığı 28 şubat belgeseli için allah razı olsun dediğim kanal.

https://www.youtube.com/watch?v=HIXxqDKHnzc
a(kp) haber.
Onu bunu bırak da şanzelize cafe üzerinde oynanan büyük oyunu ne zaman deşifre edeceksiniz?

Şanzelize cafe nin kapanmasına sebep olan karanlık güçler kimler?

Şanzelize cafe'nin kapanmasiyla kimler milyoner oldu?
Tarafsızlığıyla gönüllerde taht kurmuş haber kanalı.
görsel
Tarafsız haber kanalı. iktidarı cesurca eleştirebilen tek kanal.
yaklaşık yarım saattir izlediğim kanal. bir gezi programı yayınlanıyor. eleman sözde antalya'yı tanıtıyor. bir eve giriyor, tespih koleksiyonu yapan bir amca... işte efendim, amcanın 1500 tane tespihi varmış, gösteriyor hepsini. sonunda ise emmi rte'ye çağrı yapıyor; 'cumhurbaşkanımıza sesleniyorum, bunları sergilemek için bir müze açalım'' alttaki yazı ise, 'cumhurbaşkanına müze çağrısı.'
daha sonra yöresel yemekler gösteriliyor. bir tane teyze bu yemekleri cumhurbaşkanı sarayına gidip orada yapıldığını ve cumhurbaşkanına ikram edildiğini söylüyor. alttaki yazı: 'işte erdoğan'ın beğendiği çorba!'
sonrasında bölgedeki muz üreticileiriyle konuşuyorlar. bir tane adam devletin kendilerini ne kadar desteklediğini anlatıyor, sayın cumhurbaşkanımız lafı dilinden düşmüyor tabi. alttaki yazı ise; 'muz üreticilerinden erdoğan'a teşekkür'

yok artık alimünyim ya. cumhurbaşkanı da cumhurbaşkanı, başka bir şey yok, her şey bir şekilde o'na bağlanıyor. kanal sanki adamın kişisel bloğu gibi. sıradaki şeyi nasıl bağlayacaklar merak ediyorum artık.
Bu kanali izleyebilen var mı Allah aşkına? Yok diyin noooolur.

Adamlar 7/24 yiğit bulut kafası yaşıyor.
Türkiye'nin en tarafsız kanalı. iyi varsınız.
her hafta bir cia ajanıyla roportaj yapan kanal gibi kanal .
insanları aptal yerine koyduğundan izlemediğim tek haber kanalı.
A haber değil a hbr'dır.

(bkz: Hıbır)
dikkatimi çeken bişey var bu kanal hakkında;
rte ya da küçük davud'un her konuşmaları diğer tüm haber kanallarında canlı yayınlanırken a haberde normal akış devam ediyor. şu bilinen bir gerçek ki, bu adamları her gün görmekten yandaşları bile sıkıldı artik. yani, diğer kanalların tümünde rte konuşurken, haber kanallarını takip eden herkes zap yaparak bu kanala geçiyor. haliyle de tüm reytingi kapıyor a haber.
reyting=reklâm o da eşittir para demekti de mi?
Tarafsızlığı beni benden alan hbr kanalı.

Ayrıca doğru a hbr
pönpö iddaaaaa ediyorum b haber kadar olamaz.