bugün

peşinen: karakter sınırı sorunundan dolayı paso kelimesi kullanılmış ve ankara'da yerine ankarada yazılmıştır. ve dikkat;
bu başlıkta yazılanlar, bunu takip eden cümle dışında Abdullah Gül ile birlikte Ankara'ya rahmet geldi iddiası kadar saçma sapandır. Allah güzel yurdumuzun hiçbir noktasına büyük deprem gibi bir felaket göstermesin.

abdullah gül'ün cumhurbaşkanı olup, ahmet necdet sezer'in makamını terkinin ardından ankara'da gözlemlenen yağışlardan dolayı, ülkemizde bazı kesimler ciddi ciddi bunu abdullah gül'ün cumhurbaşkanlığına bağlamıştı hatırlarsanız. ana haber bültenlerinde bu konuyla ilgili espriler yapılmış, bazı köşe tutarları, köşe dönerleri ve köşe yazarları bu tesadüfi * * eş zamanlılığı işlemişti.

Ben de nacizane bir çalışma yaptım. Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı olma tarihi: 28.07.2007

şimdi depremlere bakalım

20.12.2007 Ankara 5.7
27.12.2007 Ankara 5.0
31.01.2008 Ankara 4.9

Evet gördüğümüz gibi 11. cumhurbaşkanımız geldikten sonra Ankara beşik gibi sallanmış. Ancak tabi ki Abdullah Gül ile birlikte Ankara'ya rahmet gelmesinin su götürmez gerçekliğini bir kenara koyarsak şu gerçekte ortaya çıkacaktır ki, bu depremlerin merkez üsleri ancak akp'ye oy vermemiş, iman noktasında zaafiyete düşmüş fasıkların yaşadığı yerler olmalıdır. çünkü Abdullah Gül beraberinde ancak rahmet getirir.
gül yandaşları tarafınca " o kadar çıkmaması için mücadele ettiniz şimdi de allah sizden intikamını alıyor" gibi bilimsel bir tespitle karşılık verebilecekleri durumdur.
yer altında sızlayan onca kemiğin yarattığı titreşimler de olabilir.evet.
(bkz: açın türkiyenin önünü)*
abdullah gül den sonra zırt pırt anitkabirde toplanılmasından mütevellit, normalde yılda 2 defa zor toplanan ankara halkının yerin dengesini bozmalarıdır.
çubuk barajı da dolmak bilmedi. bunu da untumamak gerekir hani bolluk bereket gelecekti ya sayın gül ile beraber... hani nerede bereket, bolluk?
abdullah gül'ün girdiği yeri salladığını gösteren işarettir.

yavrucum bu adam zaten senelerdir ankara'da değil mi? ne yani, başbakanı iken, dışişeri bakanı iken sallanmaz da c.başkanı olunca mı sallandı ya da yağmur yağdı. off off benim memleketim.

o taşı hangi deli attıysa çıkarsın kuyudan. şu akıllı kıtlığında kırk akıllı daha zayi ettirmesin bize.
(bkz: allah)