bugün

Haklı kızdir.

Hayatın gerçeği.

Maddiyatta önemli.

Swh..
Ama sarma doyurur her türlü.
Doğru o zaman gidip yemek yapsın.
Doğru konuşan kızdır.
Karnını doyurmak için bir erkoya muhtaç olan kız.
Yazık ama Hayırlı avlar.
Para için babasına bile verecek kızdır. Evet.
Yarrak var yen mi denilesi kız.
kusura bakmasın hiç aç doyuracak halim yok. kimsenin sponsoru, ayaklı atm si olamam. ha onu diyen kız kendine bir fiyat biçiyordur sonrada erkekler kötü, ihiiiii sevmiyolar diye ağlar.
Aşk karın doyurmazsa git çalış denmesi gereken, kız.
Bu devirde çok normal.
Yakın döneme kadar metaryalist ve tüketim kültürünün davranış ve düşüncelerini şekillendirdiği kız diyebilirdik. fakat son üç yıldır ekonomik şartların ağırlaşması ve önümüzdeki minimum iki yıllık süre zarfında da ekonomik sorunların güçlenerek devam edeceğini hesap ettiğimizde mantıklı düşünen bir kızdır. hele ki parasız kişi cahil ve varoş biriyse, koşarak uzaklaşması geleceği açısındanfaydalı olacaktır.
Haklı kızdır temel ihtiyaçlar karşılanmadan sevgi, saygı, aşk lafta.

Bu sözden niye kızın erkeğin parasına baktığı anlaşılıyor? Maddi güvencesi olmalı herkesin.

Arabesk romantizmin sonucu evleneli 2 yıl bile olmadan parçalanan aileler ortada kalan çocuklar, psikolojisi bozuk ebeveynlerle dolu ortalık.

Cıbırlıklarına bakmadan yarınlar yokmuş gibi üreyenlerin perişan çocukları ile biz uğraşıyoruz okulda. her birine bakınca insanın yüreği eziliyor. Hoş, ne kadarı aşk çocuğu o da meçhul.
Zengin bir insan olarak asla tercih etmeyeceğim kızdır.
amacı karnının doyması olsa keşke.
Iyi gunde got bile yalayabilecekken, kotu gunde gote tekmeyi basacak olandir. Maalesef turk kadinlarinin hemen hemen hepsi boyle. Para bitince ask da bitiyor.
mevcut coğrafyadaki kızların %90'ının düşüncesidir. sanki hayatlarında hiç yokluk görmemiş, hiç sıkıntı çekmemiş, el bebek gül bebek büyümüş gibi davranırlar. en küçük sıkıntıda istersen onu her şeyden çok sev hiç fark etmez seni hemen bırakır. allah bunların şerrinden tüm erkekleri korusun.