bugün

1996 da doğan efsane nesildir. buradalar.
(bkz: çocuklar) denilesi nesil.. ancak ne varsa bu nesilde var dedirtmedi mi?
çoğu kişiye dedirtmiştir..
üniversite sınavlarına hazırlanan nesil. fazla üstlerine gidilmesi tavsiye edilmez malum ergenlikten çıkma dönemleridir. mantıklı konuştukları nadir de olsa görülmektedir.
(bkz: worldoftheson) ında içinde bulunduğu nesildir.
Daha korpecik olan ve reşit olmanin şerefine çocukluğundan beri hayalini kurduğu her şeyi basaracagini ve bide bunlarla mutlu olcagina inanan nesildir.
(bkz: ehliyet almak için 18 yaşı beklemek)
yapmayın çocuklar denilesi nesil.
henüz ergen olan nesildir.
ergen değillerdir.
benim deicinde bulundugum nesildir efenim. bir cogu su aralar tercih telasi icerisindeler.
96 model dogan l yanında esamesi okunmaz.
Bu nesilin son aylarinda dogdugum için 97 nesliyle büyüdüm. Pişman değilim . Ayrıca bu iki nesile sınav sistemleri iyi geçirmiştir. Bu iki nesil kobay nesildir.
nesi efsane diye merak ettirir.

18 yaşında ki herkes gibidir. 4 yıl boyunca enerjisinin zirvesinde olacaktır.*
Her türlü eğitim-öğretim sistemini favori kobay nesili.
efsane mi bilemem ama eğitim sisteminde bütün aksiliklerin, saçmalıkların vurduğu nesildir. dershanelerin ve ygs- lys sisteminin kaldırılacağı söylentisi bu nesli paranoyak edip, bu sene kazanamazsak sıçtık dedirtmiştir. sbs de bu garibanlara vurmuştur, sınav sorularının açıklanmaması da, soru tiplerinin değiştirilmesi de...
bu sene 18 ya oldular ya olacaklar. üniversiteli olabilecekler mutludur, diğerleri ne yapsak diye düşünerek geçirecektir tüm yazı...
buradayım ! her türlü sınavları denemiş bir şekilde buradayım.sbs ye üçte üç girdim.ygs lys evet onlara da girdim.bundan sonra bana, ''akıt gelsin.'' demek düşer.teşekkür ediyorum.
Çocukları avlamak için açılan amacına ulaşan yazar beyanıdır.
(bkz: işte bunlar hep organ mafyası)
tabi müthiş nesil tabi mükemmeldirler.
canim sen?hayirdir?
iki üç yıl önce "ergen" ve "liseli" teşhisi konulup her yerden banlanan, şimdilerdeyse 18 yaşına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan fakat bu olgunluğa erişme başlangıcında olan nesil.
hikaye nesildir.

lan 96 da insan doğdu mu hiç?
ben 80 li yılların sonundan sonra hiç insan alımı yapılmadı diye biliyordum?
allah böyle nesili kahretsindir. keşke bir kaç önceki jenerasyona yetişebilseydim, her şeyi kılpayı ile kaçırmışımdır. bu sözlüğe bile on birinci nesil olarak üye olmuşumdur. şans biz de tınnedir.
Sinav sistemlerinde genelde denek olarak kullanilip kara bahti ile ünlü nesildir .
efsane değildir. olsa olsa atarlı ergen olur. asıl efsane 90 neslidir. dizisi bile var.
Olsa olsa fiyasko olurlar. Efsaneymiş. Taso ile pokemonla büyüyen son nesildir.
efsane nesilim.

evet.