bugün

oldukça enteresan bi' olay. kadın arkadaşımın biri benimle paylaştı bu tecrübesini. ben de bir 95'li olarak, gurur duydum tabii ki.
hayalindedir.
95 ne amk allahımın liselisi.
tercih meselesidir. 89 lu borusu yerine, 95 li bamyasını tercih eden hatunlar da var elbet. zevkler tartışılmaz.
isviçreli bilim adamlarının çalışması. önce labaratuar ortamında 1000 89'lu ile, sonra da 1000 95'li ile sevişip, bu sonuca ulaşmışlar. ha 86'lılarla da denenmiş, bakmışlar bilim insanları zevkten bilimden kopuyor, 86'lıların askıntısı oluyor, çalışma yarıda kesilmiş.
95li erkekler bence hala çocuklar. ne kadar iyi seevişebilirler ki. (bkz: yok artık)
Kim tüm 89luları ve 95lileri gõrmüşte bunu söylüyor sorusunu akla getiriyor.
Ve sonunda yazar külotunda bir ıslaklık hissederek uyanır.
bir daha peruk takıp aynada kendi kendine konuşursan seni psikoloğa götüreceğim. imza: dayın
(bkz: justin bieber gençliği)
yalandır. sonu 3 ile biten yıllarda doğmuş olanlar daha iyi sevişir. mesela, 93'lüyüm sekste güçlüyüm. yahut, 83'lüyüm sekste güçlüyüm. bu böyle devam eder.

not: pişşt sayın eksileyen, ne kızıyon. ben de 3'lü değilim zaten. ezik doğduk, kader diyip geçeceksin.
(bkz: 95liler doğdu mu)
88 liler siker atar hepsini. (bkz: allah ım sana geliyorum)
bütün 95li ve 89lularla sevişebilmiş insanın yapması gereken yorum. o da biraz göt ister.
95 doğumlular çocuk olmuyollar mı diye düşündüren aforizmadır?
doğrusu için ;
(bkz: 95 li çocukların 89 lulardan iyi el öpmesi)
ikiside iyi sevişemez denilip kapatılması gereken konudur. *
önce reşit olması gereken. hayalperest * .
91'lilerin 95 doğumlulardan eksik yanı olmaması. bkz: hep almak istediim nick.
kasiklari dar olan kızın tercihini bamya'dan yana kullanması sonucu verilmiş bir karardır. saygı duymak gerekir * .
uludağ sözlük tarihinin en saçma başlıkları arasında başı çekecek sayılı başlıklardandır.

yok hayır şunu anlamıyorum. amk hadi 95'liler ergen ulan 89'lular daha bir ergen amk. yok 'bamyacılar' yok 'liseliler' bir laf sokma bir egosunu tatmin etme çabaları. anlamıyorum arkadaş. biri gelmiş selam vermesin demiş biri onlar doğdumu onlar kim demiş.

(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
(bkz: yaşın büyüdükçe beynin küçülmesi)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
doğruluk payı olmamakla beraber katılmadığım önerme. Bir kere kızlar kendinden küçük yaştakileri adam yerine koymaz! Bak dikkat et kızlar dedim ona göre. Bu arada sikişgen kızımız kaç yaşında onuda bilmek gerekir.
olsa olsa 95lilerin 89lulardan daha iyi rüyalanması olur.
35 lik rakı kadar boyunla ne sevişmesi evladım ? Yaşını hesaplayayım diyordum 2012 ye bir çırpıda geliverdim. üstelik sen daha yüzük görsen ortasında deliği gördün mü boşalırsın. Başlık olsun diye başlık açmayın. Sen o daha iyi diyen kızı buraya getir en iyisi biz kendisine yardımcı oluruz.

(bkz: boş otobüste ayakta gitmek)
'' doktorculuk mu oynuyonuz lan veletler '' esprisine yeni nesil bi kaynak başlığıdır. daha fazlasını siktir et diyelim hadi.
siki kalkiyorsa munkundur.