(bkz: dokuz doğurmak)
karısına çamur atmadan önce, hikayenin aslı astarı var mıdır diye ince eleyip sık dokuyan araştırmacı gazetecilik görevinin yerine getirilmesi kaçınılmazdır.
yengenin maşallahı varmış. 1-2 hadi abartalım 3 çocuk yapmış olsun başkasından veya başkalarından ama 9 ne lan. kocasının kısır olduğunu biliyor muymuş yoksa spontane mi gelişmiş nedir olay. o bu değilde 9 nedir ya. hepsi bir yana 9 çocuk. 9 evet.
adam profmuş yoksa kadını lime lime ederdi herhalde.
görsel
Nasıl bir profmuş da anlamamış?
Yahu çocuklar sana benzemiyorsa hiç mi şüphelenmezsin.
umarım çocuk tek bir adamdandır.

kadın fantezi yapıp çocukların dokuzunu da farklı heriflerden peydahladıysa aboovv.

keşke bir muhabir sorabilse kadına cennet sizin ayaklarınızın altında mı emin misiniz diye...
Yeni bir isa meryem vakası daha, hem de 9 kere.
(bkz: orospu detected)
Fas'ta gerçekleşen olay. Sen kalk 35 yıllık evliliğinde 9 çocuk sahibi olduğunu san, 50 yaşından sonra doğuştan kısır olduğunu öğren.

Tanrı yardımcısı olsun. Her psikoloji kaldırmaz bunu..

http://www.hurriyet.com.t...anma-davasi-acti-40815555
milkman sendromunu en ağır şekilde yaşamıştır.
hasktr dedirtecek olay.
yorumsuz.

koredeki adamın dramından sonra bu duyduğum en yıkıcı haber.

koreli abimizde karısının estetik güzeli olduğunu bebekleri doğduğunda öğrenmiş.
Profesörün isminin açıklanmadığı, muhtemelen uydurma haber.
Adam 15 yaşında evlenmiş hangi ara Prof olmuş uydurma haber gibi geldi.
oha inanılmaz bir haber. ben şok olduysam adam ne olmuştur acaba.
Bu sabah o profesör gibi uyandım......
9 çocuk neyine yetmiyor orospu çocuğu diye tepki alabilir. Bir dakika ya yoksa?
tüpçü, sütçü, muslukçu......

yoruldum.
O değil de adamın biri (eğer hepsi tek adamdan ise) çocuğu koyuyor ve profesör büyütüyor.
b.k çukuru bir dünyada yaşadığımızın resmidir. Sabah sabah haberi okudum, bütün bahar neşem kaçtı. Allah sabır versin Prof dayıya.
en çok da hanımı yine gebe kalmasın diye aldığı tedbirlere yanandır.
abi tek adamdan ise sorun yok öldür gitsin de 9 ayrı adamdan olduysa büyük sorun seri katilliğe girer cezası büyük.