bugün

sözlüğe ayak uydurduklarını gösterir.
(bkz: biz büyüklerimizden böyle gördük)
9. nesili sindirmeye çalışan, kabullenemeyen nesil yazarının söylemi. acaba ilk nesiller arasında da geçti mi böle konular diye işkillendiren önerme.
çok bilmişlik yapan eski nesillerden iyidir.kimse buraya para verip üye olmuyor, velasıl burası herkesin fikirlerini açıkça dile getirebileceği bir yer. bunu kimsenin sorgulama hakkı yoktur. bunu bilip de hala bunları söyleyen eski yazarları anlamak zor.
'' bide beraber bot bağlamadık ulan'' denilip nokta konulması gereken serzeniştir.

edit: yazar bana askerliğimi hatırlattı. siklenmeyen bir onbaşı vardı. paralellik gördüm. buradan da onbaşıma bir selam yollarım artık.
(bkz: askerde devrecilik sözlükte nesilcilik)
(#15283594) dokuzuncu nesillerin bir şey yazmasını istemeyen bir yazarın söyleyeceği cümle.

--spoiler--
-fb, gs, bjk ve bunlara ikame eden salakça futbol muhabbetleri,
-siyasi konulardaki çok bilmişlik,
-şakirt, türban, laikçi gibi lakırdılarda bulunma,
--spoiler--

türkiye'de bunlara ilgi duymayıp konuşmayan var mı merak edilmektedir.
nesil faşisti yazarların , her yeni nesil geldiğinde yaptığı gibi ayar verme moduna girip kendi nesillerini yücelttiği cümlelerden biridir. benzeri liselerde birinci sınıflara yapılır. (bkz: çömcük)
baktım ki, bizim nesilde bir iş yok, bari diğer nesillere saldırayım, diyen ermiş kişi görüşüdür.
(bkz: bir torun olarak 9 nesil)
dikkatle okunmasında fayda var efendim;

(bkz: #15339845)
her daim götünü ve başını sabit tutan, kıl kadar kıpırdatmayan aklı evvel seslenişi.
nesil tartışmaları "deli nin miki ile oynaması" ile eş değerde algı yaratmakta olup, yazarların dikkatli olması gereken konu.
görmemişin çocuğu olmuş da, çekip çükünü koparmış durumu yansıtmayalım.

lütfen.
lafı ağzımdan aldın dedirtebilecek önerme.
klavyeden yazmanın verdiği rahatlıkla yazılan saçma tümce. buyrun burda deneyin.
Ne alaka sorusunu sorduran soru.
Bkz: soruya soruyla karşılık vermek
en çok silik yiyen 9 nesil olunca; akla ister istemez gelen cümle.
tam ankara havası açıp oynarken solda görününce tahtaya parmakla vurduran tanım.
sol frameye bakınca akla gelen ilk cümle.
genele mal edilmemesi gereken cümle.
9 canlı nesildir. dikkat siker.