gruptan çıkacak iki takımdan birinin kazandığı maç olmuştur. diğeri için; (bkz: almanya).
alt oynayanları sevindirmiştir.
hollandanın kaybederek gruptan çıkma şansını ateşe attığı maç olmuştur.
içerik bulunamadı.
plajdan gelerek kazandılar.
iddaacıların patladığı maç olmuştur.
1 sıfır danimarkanın aldığı maçtır. an itibariyle.
van persie ve robben'in hollanda'yı sikip attığı maç olmuştur. umarım danimarka alır maçı. gol yerlerse üzülürüm.
benim portakalları hüsrana uğratmak üzere olan maçtır. dk itibariyle..
yarınki gazetelerde '' danimarka portakal'ı soydu '' başlığını bolca göreceğimiz maç.
huntelaar ın çok kötü kaçırdığı maç.
huntelaar nasıl bir hırs yaptıysa az daha kaleciyi öldürüyordu.
maç temposu olarak çok iyi bir düzeyde olan maç. aynı zamanda hollanda'nın bugünkü beceriksizliğine de denk gelmiş maç. maç sonu hiç belli olmaz.
danimarka 1-0 a yatacak gibi duruyor, hollanda için bugün futbol şansızlığı, top sevmemesi olayları var.
danimarka 2. bir gol bulursa hollanda'yı perişan eder. nicklas bendtner denen yetenek fakiri olmsa daha beter de olurdu. adam hayalet resmen. 3 senedir söylüyorum bundan büyük takımlara oyuncu olmaz diye. batuhan karadeniz daha disiplinli olsa bundan 5 kat daha yetenekli...
acilen robben salağının çıkıp kafa topu hakimiyeti olan huntelaar'ın girmesi lazım. girsin bu maçı çevirirler.
hücum organizasyonu iyi olan bir takım bu hollanda ya en az 3 gol atar. tabi hollanda nın hücum oyuncuları iyi gibi gözükse de robben cenabet faktörü var.
samaras = kerzhakov = van persie.
robben'in acil güsul abdesti öğrenmesi gerektiğini gösteren maçlardan biri.
sonucu tahmin etmek zor ama hollanda alacak gibi görünüyor.
ülker ile çok iyi gideceğine inandığım maç. ülker olanlar bana kargo ile yollarsa sevinirim.
michael krohn dehli'nin euro 2012'de değişik sürprizler yapacağını bizde önceden gösterdiği maç
35.dakikada danimarka tribünleri paslaşmalara oley çekerken kaleci andersen topu robben'e teslim etti, 'al sana oley,geliyor corro' dedik ama robben topu direğe yolladı.
danimarka yağladı bir tane ama ne güzel çalımdı be.
hollanda'nın kupayı almasını engelleyecek tek şey zayıf defansıydı,zaten o defansın malca hatası yüzünden golü yediler.
krohn-dehli çok yetenekli bir oyuncu o ayrı,elemelerde danimarka'yı taşıyan isimlerden birisiydi.