bugün

Al ismail’le King’i bitir maçı hacıı.
Bu maçta Beşiktaş'a yapılan eyyam en son fener Trabzon maçında fenere yapılmıştı.
Her derbinin anasını sikmek zorunda mısınız amk..
Fenerim lider olarak dönecek burdan.
Yine yüzde yüz penaltı. Kimsenin itiraz edemeyeceği şekilde net. 2 el de açık.

Edit: bu kez kaçtı amk.
Sokanskiiiiii hem jk'ye hem de himmetçi gaysaraylılara koydu puhahahhaahhahah.
Bjk Anadolu takımından kötü durumda.
saplamanın kralları kartalın tüylerini yoldu sıra cincona saplamaya geldi.
Allah senin belanı versin ya. Senin gibi hakemin ben anasını avradını. Şu pozisyonu nasıl kaçırırsın? Voleybolda buna blok diyorlar.
8-1 bitecek maç 3-1 bitti. Deeb’i tarihinde böyle tek taraflı bir maç izlemedim. Şimdi onlar düşünsün.
Fenerbahçeli dostları tebrik ederim.Artık önümüzdeki senenin hazırlıklarını yapmamız gerekiyor.Bu sene ilk üç ve kupa hedef olmalı.Bir çok oyuncuya emekleri için teşekkür edip başarıya aç Beşiktaş ruhunu benimseyen futbolcular alınmalı.Rıza hocanın samimiyetine inanıyorum ve çok seviyorum ama yola devam edilmemeli.Sağlık olsun Hasan Arat layık olacağı yere getirecektir bizi.
koyu beşiktaş lı olarak fener in sonuna kadar hak ettiği maç oldu. 5-6 olabilirdi. malesef bjk tarihinin en kötü takımını kurduk.
(bkz: hakemin beşiktaşı doğraması)
Bence teknik direktör değil, başkanı kovalayın adamlar yine iki tane penaltı kullandı. Kendi sahanızda penaltı attırmayayın sunlara yahu.

Gsye gelince bik bik, fbye gelince dut yemis bül bülsünüz.
Fbye 2 tane penaltı rızamı attırdı?
O 45 bin seyircinin içinden beşiktaş'ın sahaya çıkardığı forveti ve ortasahasından daha iyi oynayıp kaleci mert'le birlikte daha iyi çalışacak 8 9 kişi çıkardı. Futbol orkestrasyon oyunu, senin önündeki arkandaki, ortasaha için söylüyorum, kötüyse, senin iyi olman pek bişey ifade etmiyo.

Rıza hocaya başarılar dileyelim, o düzeltir, düzeltmesine düzeltir, orası öyle de, yönetim karar veremedi, herkese mavi boncuk dağıtınca böyle oluyo, bazen gerçekten "karar" verip uygulıycaksın, eski beşiktaş yönetimi bunu yapamadı. Şimdi riza hoca geldi, yeni yönetim geldi, ben iyi olur diyorum, ama bu sene olmaz, bu sene geçti...önümüzdeki sezondan itibaren bişey olur. Aboubakar mesela , elindeki adamı iyi değerlendirceksin diycem de, bu kadar sakat oyuncun olunca o da olmuyo.

Neyse bu sefer yenildik, ama hakkaten doğruya doğru, mert olmasaydı 6 7 olurdu, fenerbahçe çok daha organizeydi, ortasaha biraz bişeyler yapmaya çalıştı ama beşiktaş defansı da forveti de evlere şenlik... sen çok iyi aşçı olup, çok güzel yemek yapabilirsin de, garson gidip o çok güzel yemeği müşterinin kız arkadaşının üzerine dökünce, o da olmuyo...senin iyi aşçı olman bi halta yaramıyo.

Fener'in saha içi verileri beşiktaş 'tan çok daha iyi, derbide kaleyi tutmuş tek şut istatistiğin varsa, 3 1 yenildim diye ağlamıycaksın, tek şut nedir, öyle rezillik olur mu, beşiktaş benim takımım ama tek şut istatistik veriyosan da aaaa ben kazanamadım, demiyceksin aga...16 şut olcak, 3 şut direkten dönücek, anca o zaman dersin, abi fener'i nası elimizden kaçırdık, diye...tek şut ney, tek şut...ziktiret boşver, bu sene beşiktaş 'tan bu vaziyette bi cacık olmaz, seneye bakcaz.
Beşiktaş'ı rezil ettiğimiz, himmetsarayın uykularını kaçırdığımız bir maç oldu.

(bkz: fener tersten saplar)

görsel
beşiktaş bir kez daha türkiye'nin 3. büyük takımı olduğunu gösterdi.
Hinnetsaray fetosaray gibi iftiralar suçtur. Edebinle eleştir. Küfür falan olur taraftarlıkta normal ama suç iftirası atamazsın aslolan. Ölçüyü kaçırma.Bu birincisi.

ikincisi siz bejeke ile karma 11 çıkarsanız yine Galatasarayin uykuları kaçmaz. Tarihin en kotu besiktasini yendiniz. Penaltıya kadar beceriksizce harcadınız pozisyonları. imdadiniza penaltı yetisti. Galatasaray Beşiktaş değil. Trabzonspor hiç değil * nörsaland hiç hiç değil. Bı koyarsa, yoğurtçu parkında Ali Koç istifa diye zirlamaya baslarsiniz haberin ola.

Az kaldı şurda 24 aralığa. Balonunuz nasıl patlıyor göreceğiz.
Ne diyor lan bu yukarıdaki? Olum adamları rezil ettik, sürklase ettik. Sen hayatında hiç Vodafone'da 1 puan bile aldın mı? 7 kere siktiler sizi, daha beraberliğin yok. Tarihin en kötü Beşiktaş'ı dediğin Beşiktaş, bundan daha kötüyken, başkan Ahmet Nur Çebi hoca burak yılmaz'ken, üstelik maç kendi evinizdeyken, hatta ve hatta bjk 10 kişiyken, 85te penaltı golüyle yendiniz utanmaz arlanmazlar. Olum yüzünüz kızarmıyor mu lan hiç? Bu nasıl bi arsızlık?

Bir de bizim bjk ile karma yapmamıza gerek yok. Bjkden 1 adam bile bizim kadroya giremez. Biz sizi sikeriz zaten raad olun. iyi ki bi 2 maçı da kazandılar geçen sene. Götler kalkmış yine. Ondan önceki sene 2 maçta da bizim soktuğumuzu, hatta birini deplasmanda 10 kişi soktuğumuzu unutmuş. Lan sizi Kadıköy'de 21 yıl siktik. Yüzüncü yılınızda siktik, yüzüncü yılımızda siktik, samiyen'nin kapanışında siktik, arena'nın açılışında siktik, nef'in açılışında siktik, 10 kişi siktik, 10 kişi 6 posta siktik, siktik oğlu siktik. Utanmaz arlanmazsınız siz. Bekleyin 2 hafta kaldı.
Sen bekle dallama biz geleceğiz. Gelip koyup gideceğiz:) bekleyecek olan sizsiniz yani

Beşiktaş bundan daha kotuyken yenmisiZ penaltıyla.siktir ordan lan..hassiktir ordan..bizim oynadığımiz Beşiktaş şu Beşiktaş'a 3 atar sen ne zirvaliyorsun. Utanmadan gotten sallıyor bir de amk. Beşiktaş'ın kaç tane sakatı var. Üstelik dünkü maçta iki oyuncu daha sakatti. Dünkü Beşiktaş'ın, bizim oynadığımiz tarihteki Beşiktaştan iyi olduğunu iddia eden de sakattir bu arada *

20 yıl sikmismis. Sonuç ? Kaç şampiyonluğun var..lan 20 yılda musleramizin bile sizden fazla şampiyonluğu var. biz 5. Yıldızı takacagiz siz hala şampiyonluk göreceksiniz.bir nesil Galatasaraylı oldu lan hahahahha..sahi niye 5 yıldız konusunu hiç açmıyor vizyon ali ? işler yolunda di mi ? O yüzden hahshs biz koyunca çıkar TV ye 5 yıldız cart curt konuşur. Ulan baskaniniz futboldan ne anlıyor ki siz de anlayasiniz.

Edit: Anadolu kulüplerine söken futbolunuzun büyük takımlarda işlemeyecegini size acı acı öğretecek Okan koca.gecen yıl jesus a öğrettiği gibi hahhahaha
Fenerbahçe'nin deplasmanda Beşiktaş'ı 3-1 yendiği maçı yorumlayan Rıdvan Dilmen, sarı-lacivertlilerin averajına ve derbideki şut sayısına vurgu yaparak, "Herhalde lig tarihinde böyle bir şey olmamıştır" dedi.
fenerbahçe 5iktaş ı ezerken ses neden fetöcülerden gelir ki ?
gevşemeye gelmez. çünkü 2 hafta sonraki kayseri deplasmanı çok daha önemli. cincon maçından bile önemli !

edit : yorumlarımızı eksileyen fetöcü ibneler, her eksiniz ananızın kutucuğuna girsin !
bunu da eksileyin lan !