klasik, çok bilmişlik yaparak ses getirmeye çalışan ve ne yazık ki uludağ henüz oturmadığından amacına ulaşan şahıs.

bilgi yok, sadece boş yorum ve atış var.
kim lan bu diye insanların tartıştığı merak ettiği kişilik. ama ben kim olduğunu biliyorum.. steve'nin amca çocuğu. gülüşleri çok benziyor. yazım tarzları, bilmem neleri. sözlüğe renk kattığı konusunda kimi insanların düşünceleri var. evet renk katıyor.. hangi yazısını okuduysam bir bok rengi var. tamam benim arka plan kötü ama, adam harbi de bok gibi yazıyor. sözlüğe de katsa katsa bok rengi katıyor;

duayen yazarımız kattığı çeşitli renkler;

(bkz: kabız beyazı)
(bkz: ishal kahverengisi)
(bkz: normal kaka siyahı)
(bkz: kanlı kaka kırmızısı)

gibi.
dikkat çekmek için çılgına dönen yazardır. hadi bakalım dikkatini de çektin şimdi.. ee sırada ne var denilesi. formatı öğretecek olan.
cogu insanın sevdiği ve saydıgı şeylere hakaret derecesinde küfr eden lakin bu zannını kendisine iade ettiğimiz sözlükte olmaması gereken tenya.
nickinin sol frame'e gelmesi engellenmiş olan yazar. tüh deyip üzüldüğüm. ya küserse ? ya kızarsa bize ? kimden öğreneceğiz formatı ?
ekşi sözlüke normal adresinden(http://sozluk.sourtimes.org) ulaşmanın imkansız olduğu şu günlerde,aynı işi gören ekşi sözlük ip si
http://84.44.114.44
(bkz: 17 agustos efsaneleri/#2944772)
(bkz: yuh)

herhangi bir silinmeye veya yazarın uçurulmasına karşın entrysini buraya yapıştırıyorum.

''
"depremden kurtulanlar veriyormus."
(84 44 114 44, 03.02.2008 21:59)
''

insanlara sevgi beslemeyebilirsiniz, fakat onlara saygılı olmak zorundasınızdır. böylesine bir konu üzerinden espiri yapmayı geç bunu yapanı bile görmek gerçekten utanç verici.
yiğit özgür esprilerini, 'cogunlukla 50-60 iq'ya sahip insanlara hitap eden espriler' olarak tanımlayan yazar.

not: kendisini kınıyoruz.
verdiğim bir oyun hakkındaki ukteyi ''bir oyun'' diyerek açıklamış ve rüştünü ispatlamış yazardır. tebrig eyliyirik kendisini.
hitman e eh iste ortalama bir oyun diyerek sacmalamis yazar kisisidir, artik degil dilbilimci allahin oglu olsan yok kardesim, gozumden dustun.
kendisini dil bilgisi uzmanı olarak tayin etmiştir. allah kolaylık versin bundan sonra imla kurallarına hiç olmadığı kadar özen gösterse iyi olur, öyle sallayıp da arkasında durmamak olmaz çünkü. ha bir de megaloman bu çocuk..
numarayı bir turlu aklında tutamayanlar icin sourtimes.org tavsiyemdir.
(bkz: biri bu adami ucursun)
sözlüğün muhalif insanı. farklı düşünmesi onu sözlükteki ot kesimden ayırmaktadır. iyi güzel de abartmasın diye vikviklemeden edemiyeceğim, yoksa eğlendiğini sanırken eğlendirdiğini anlar.
sozluk aleminde cigir acan yazar. boyle bir entry ne gordum ne duydum, adam kendi entrysini yaran entrylere yonlendirmis, bravo dogrusu.

(#2960456)