bugün

allah allah ben ikna oldum.Bir adet devlet bahçeli beyanı.

https://tr.sputniknews.co...hceli-duzce-kerkuk-musul/
Aman aman ankaradan öte taraftan bişey gelmesin.
84 Halep Elimiz alışmışken.
bu hükümetle elimizdekileri vermeyelim de.

21 diyarbakır giderse o vakit görürüm ben.
o kadar sorunlu çünkü hükümet.
referandum sonrası açıklamalara bakın sadece kerkük ten bahsediyoruz, musulu kimsenin konuştuğunu duymadım.Kaldı ki bizim devletimizin yıllardan beri güttüğü siyaset sınırları savunma üzerine kuruludur.Eleştiririz, esip gürleriz ama bir türlü yağmayız. Bunu aşiret ağası barzo bile çözmüş olmalı ki burnumuzun dibindeki musul kerküğe tamamen el koymak istiyor.
onun sivasın ötesinden haberi varmıymış..
gitmişken telavive kadar gitsek bari.
87 tenerife. ben çok seviyorum oraları.
81 - Düzce
82 - Kerkük
83 - Musul
84 - Benayoun
85 - Gerrard
86 - Babel
87 - Babel
88 - Crouch.
84 washington
85 grönland.
aq doğusuna, güneyine açılacağımıza şöyle rusya'ya doğru çıksak da gözümüz gönlümüz açılsa kötü mü olur?

yeminle var ya bizim delikanlılara emri verin, 24 saatte putin'i çuvala sokarız. öyle potansiyel enerji var.
(bkz: adana 15 mersin 16 antep 17 hatay 18 vs)
88 lviv olsun.
40 yapar 40.
(bkz: kalk geldik)
67 'den sonrasını bünyem kabul etmedi daha.
hayal ürünü olduğunu düşünüyorum.
ara gazı başka birşey değildir.
kıbrıs rum kesimi'ni alarak 84'ü de kıbrıs yapalım, hazır bu işlere girişmişken kıbrıs sorunu da kökünden bitsin bir.*
81+82+83 kaç yaptı? 246! 246'nın en sağındaki 6'yı sildiniz... kaç yaptı? 240! 1817 yılının üstünden kaç yıl geçti? 200! 240'tan 200'ü çıkar 40 yapar!!!
Ben 84 ten sonrasını kaçırdım. Sanırım bu iş Papua yeni Gine ye kadar gider bro.
Osmanlı sultanları gibi konuşmuş sayın Devlet bahçeli nin sözüdür. Sana taş atmaya kalkanlar senin sykini yesinler.
bilge lider dr devlet bahçelinin efsane konuşmasında geçen bir cümle. bu konuşmayla birlikte bülent ecevitin kıbrıs konuşması zamanından bu yana ilk defa türkiye cumhuriyeti resmi bir ağızdan başka bir ülkenin toprak bütünlüğünü alenen tehdit etmiştir. bu sebeple tarihe geçen bir konuşma olup yankıları uzun yıllar devam edecektir.
(bkz: moskova merkez camisinde namaz kılacağız)