bugün

Oyuncular değişir, bazı şeyler değişmez. 89' Holosko, 86' Olcay, 89' Oğuzhan.

Bilirsin, en taşaklı mankenlere beşyüz basarsın.

Dünya yerinden oynar demişler bursa'dan erkek çıksa. Beşiktaşla uğraşanın çocuğu olmaz.

not: bu takımın pas kabiliyetini iki katına çıkartır olcay denilen muhteşem sol ayaklı kartal. Olcay'a laf eden önünden yesin.
bursaspor'un bu sezonda en iyi oyununu gösterdiği, lige başladığı maçtır.

bursaspor'un penaltısı verilseydi veya quaresma gösterilmemekte ısrar edilen 2. sarıyı yeseydi çok şey değişebilirdi.
Bjknin yine yeniden şikeyle hurdayla aldığı maç...

birde delikanlılık diye dolaşırlar.
at kafaları.
sanki sekiz attılar, havalara bak. altı üstü son anlarda bir tane attınız, yine havalardasınız.

önemsiz bir lig maçı. ek olarak; k*rtal lütfen.
Bursa'nın bu senenin en iyi futbolunu , Beşiktaş ise en kötüsünü oynamasına rağmen, yine de Beşiktaş'ın kazandığı ve en yakın renkli rakibine 2, sonrakine 5 puan farkla liderliğini sürdürdüğü maç.
Bizi kendilerine denk görenler utansın seneye yine aynı gazla gelin yine koyalım anlaştık?

Şimdi o sahaya attıklarınızı toplayıp sessizce siktirin köşede ağlayın.

(bkz: oğuzhan özyakup)
querasma'nın net kırmızı kartının verilmediği maç.

ekleme: şerefli ikinciler eksilemiş. olm çıkıp söylesenize bu q7 iyi has ama dengesiz topçu diye. hatta kırmızı görmesi gerekirdi ama beşiktaşlı talimat hakemi mete kalkavan kırmızıyı veremedi diye?
günün anlam ve önemine ithafen
görsel
beşiktaş'ın kötü oynayarak koyduğu maç.
Son dakikalarda k.paşadan 2
bursadan 2 puan çalan hırsız bjknin aldığı maç..

sizin allahınız var mı acaba...
bursasporumun iyi oynayarak kaybettiği maç. maçın tek sevindirici yanı buydu zaten, artık ayağa ve teknik oynamaya başlamış takım. hosogai yi bundan önceki maçlarda niye oynatmadı anlaması güç, daha ik maçta farketmiştim bu çocuğun kalitesi sağlam. necid hakkındaki fikrim değişmedi 7 gol atmış olsa bile teknik bir oyuncu değil bunu net gördük.
oğuzhan özyakup'un teknik vuruşuyla 3 puanın beşiktaş'a gittiği maçtır.
bir besiktsli olarak iki takimi da kutladigim mactir. lan sizden koyu besiktasliyim, ama hic bir taraftara kufretmem, nerelerde yetistiniz siz amk. gtnuz yiyorsa gidin bursa heykel civari bursa taraftarina kufredin amk. once besiktasima sonra bursaya basarilar.
Beşiktaş bir iki puanla şampiyon olursa eğer, bu maç kartalı şampiyon yaptı derim.
şeftali çocuklarının zoruna gitmiş olan maçtır. o gölde şiir gibiydi anca ağlayın. ay ayol bursaspor bursaspor.
beşiktaş'ın ballıtaş olarak akla gelmesini sağlayan maçtır.
beşiktaşın puan kaybetmesini beklerken kazandığı maç bursa gibi zor bir deplasmandan üç puanla dönmek iyi olur her zaman.
Gayet güzel bir golle kazandığımız maç.

Neymiş son dakikalarda atılmış. Vay amk son dakikalarda atılan gol sayılmıyor mu yani? Dakika 77'de fener gol atınca şerefli, 10 dakika sonra biz atınca namussuz mu oluyoruz?

3-2'den 4-3 maç veren ezik takımın taraftarı beşiktaş'ın oyununu eleştiremez. Adam olsaydınız da atsaydınız o zaman.
quaresma" nın tabanına ikinci sarı kartı çıkarmayan hakemin sonucuna tesir ettiği, her iki takımın da iyi mücadele ettiği, beşiktaş golündeki paslaşmanın çok şık olduğu maç.
Bursaspor'un sonuna kadar hakettiği göze hoş gelen bir futbol oynadığı bir maç.
Oğuzhan özyakup'un güzel vuruşuyla beşiktaş'mın kazandığı maç.
bursa da iyi oynadı bizde fena değildik ama biz 'koyduk'.
önceki maç performanslarımız o kadar kötüydü ki bu maç için fazlasıyla umutsuzdum.topladığımız puanlara bile şasırıyordum. lider takım bjk bizi fazlasıyla zor durumda bırakır diyordum. fakat bursasporum da bir hareketlilik bjk ise fazlasıyla kötü buldum. orta sahada jose-bekir e rağmen oyun oynayamıyor ve sampiyonluk iddasındaysa ben liğ kalitesi için üzülürken, bursaspor açısından umutlandım.

diğer yandan 2 td ü kişilik olarak sevmediğim yanları var. ertuğrul sağlam sizin hayalinizde olmayan şampiyonluğu yaşattım vari sözünden beri sempatim yoktur diğer td lerden biraz daha iyidir derdim. diğer yandan şenol günel ise fazlaca konustuğunu bazen söylenmemesi gereken seyleri söylediğini az konussa daha iyi olur derdim.

Sağlam, ''Böyle şeyler futbolda oluyor. Ayrıntıya girmek istemiyorum ama gergin bir atmosfer var. Bazen bir söz, bir hareket onarılmayacak şeylere neden olabiliyor. Dikkatli olmak gerekiyor'' dedi

şenol güneş "Bursa'ya yazık olmasın. Ben Bursa'yı da, takımı da, oyuncuları da, bu şehri de çok seviyorum. Tarihi bir şehir. Burada iyi niyetle hizmet ettim.
Futbol hayatımda en büyük katkıyı bu kulübe yaptım, bugün de nimetleri yeniyor. Küfürler, bana dokunmadı. Senin kaptanın bana gelmek için yalvardı. Ben hiçbir oyuncunu ayartmadım."

şenol güneş in kaptanla ilgili açıklamalarından sonra artık saygı duymadığım td arasında böyle bir şey olmuş olsada. düşün 2 sene sonra milli takıma geçtin gerçi bu çeneyle zor gibi geçmesinde zaten.
beşiktaşa yeni sol beklerin yeni stoperlerin lazım olduğunu gösteren maçtır. kötü oynadık falan filan ama bursaya da son dakikada atmanın zevki bambaşka. bir de hakem diye görevlendirilen sarı formalı arkadaşın davranışları da ne kadar seyirciyle bütünleşikti. ikisi de maçı katletti resmen.
görsel