bugün

gelen herkesin eline ayağına sağlık dediğim zirvedir efendim. çok fazla yoruma mahal bırakmayan zirve olmuştur kanımca. eğlenceli ve hoş sohbet bir şekilde biralarımızı yudumladık, muhabbetimizi yaptık efendim. kah güldük kah gözlerimiz yollarda koolcat bekledik. her şeye rağmen öğrendiklerimizde oldu tabi. örneğin; milkybay, normal yaşamında da sözlük formatının dışına fazla çıkamıyormuş. hakigiyenadam, gerçekten de haki giyiyormuş. yonetmeyen yonetmen, yönetemediği için değil gerçekten yönetmek istemediği için film yapmıyormuş. pis sacli alsancak insani*, çokta pis bir adam değilmiş.

nese genel itibariyle güzel bir zirveydi efendim. ayrıca gecenin bakınızı;

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyosun)
gelen çocuklar cüzdanları kontrol edip kaçtı. 2 tek sigara kaptırmış olmak koyuyor.
ben hakettiydim ama olmadı. hani önümüzdeki maçlara bakıcam diyecem ama. o 9 lirayı kim kaptırdı bize merak etmekteyim. ne parası ödedim biliyorum ama önemli olan sizin itiraf etmeniz.

(bkz: bu sefer güldürmedi)
o gitarı kafamıza yemediğimiz için hala şanslıyız milkybay.

dipnot: kafamın içi bkz: ile doldu ne yapıcam ben şimdi.*
ateş alıp kaçtığımız zirve olmuştur.

şaka bir yana, koolcat zannedilmekten dolayı yastayım.

hakigiyenadam harbiden haki giyiyormuş. Ayrıca sana sigara satan yeri buldum, dava dilekçesi hazır.

zirveyi baktığı falla güzelleştiren mathilda'ya da teşekkürlerimi sunarım.
beni sex dedim diye, hatta sex dediklerini insanlara ifşa ettiğim için kötü oyla bombardimana tuttunuz ya hani pes denilesi zirve.

(bkz: siz gittikten sonra biz seviştik)
otobus kacti yazarlar tanimaz oldu, hani bizim sevdamaiz diye biten zirve. yağmurdayım ıslanıyorum ulan yardım edin.
şantiyeden erken çıkamadık gelemedik zirvesi... bir dahakine nasipse...
hakigiyenadam a bu organizasyon için ve katılan katılamayan yazarlara tşk ediyoruz.
abi ben sana demedim mi hesapları kontrol et diye bak nasıl geçirdiler.
edit: abi bir de zirvede koç.... nickli genç kardeş vardı.''maşallah''diyecektim ayıp olur diye demedim. *
benzer bir kadroyla duman konserine gitmeyi planladığımız zirve olarak da yer edindi akıllarda.
kaçırmışım göremememişim.
milkybayın saçmalama kelimesi ile samimiyeti çok çabuk kurduğu zirv olmuştur.
bu akşam öğrendiğim zirve.* *
iyi eğlendiğim zirve. raki var dediler geldik eve kadar bıraktı. adamı yanlış yönlendirdik. beyler cüzdanlar sağlamdır umarım.
(bkz: testis kokuyo la burasi)
yaklaşık 1 dakika önce öğrendiğim zirve. gerçi daha önce öğrensem bile geleceğim der ve gelmezdim. * *
izmirde olaydım da geleydim dediğim zirve.
benim de orda olduğum zirve. ama zirvedeki yazarlar beni +1 sanıyor o ayrı.
yeni haberdar olduğum gelebilitemin olmadığı zirve.
20lik dişim çekildiği için gelmeyi planlarken, acıdan gelemediğim zirve. iyi eğlenceler.
alt dudaklar hazir, koolcat nerdesin cigliklari aldi basini yürüdü.

(bkz: gel kurtar bizi bu azaptan)
sex kelimesi rahatlikla cumle icinde kullanilmaya baslandi. gelmeyen üzülüyo.
öğrekmenlerin dertleri gündeme geliyor an itibariyle. kavga kiyamet aldi başini yürüdü. gelmeyin. geleni dövüyolar.
tanıdığım, konuştuğumi tartıştığım, yazarlar olsaydı asla kaçırmayacağım zirve olacaktı.
bir de emek gerek. benim bu sözlüğe emeğim ne kadar ki katılacağım. peh.
nedense gemi havaya uçmadan 10 dakika önce öğrendiğim zirve. sardunya's baygınlığından çıkıp kordon sefasına doğru yayılsaydı iknası daha kuvvetli olacak zirve.