bugün

saha kenarına kupa koymayın tılsım gibi oluyor galatasarayı buluyor bir şekilde.
galatasarayımızın 1-0 kazanıp 2014-2015 sezonundaki 3 kupanın tamamını müzesine götürmesiyle sonuçlanmış olan maçtır.

teşekkürler aslanlar! bu sene hedef yine içeride ve dışarıda başarılar kazanmak. hadi bakalım...
Transfer döneminde transfer konuşulması tuhaf gelmiş millete. Yok hani aynı futbolculara sizde talipsiniz.
son iki senedir süper kupa finalini izlemeyen kekolarin beğenmediği karşılaşma. macta en azindan bazı bölümlere üst üste 4 5 pas oldu.
şu ipne bursa' da bir tek gs ' yi yenemiyor amk.
ilk 5-6 dakika haricinde bursaspor'un pek etkili olamadığı maçtır. bu maç ayrıca göstermiştir ki bursaspor'un acilen iyi bir santrafora ihtiyacı var.
bursaspor'un oyuncuları üzerinde manipülasyon yapılarak maçtan önce gereken yapılmıştır. sonrası zaten ince ince hakem doğramaları, kısır futbol, bir gol ve sikindirik bir kupa.

siz doğradıkça bursaspor finallere çıkmaya devam edecek.
Su maçta sevinilecek tek sey aldığımız kupa. Hakkaten çok kötüydü takim.
gsnin 0 (yaziyla sifir) pozisyonla bitirip 1 0 kazanmak uzere oldugu mac. takim nerden nereye geldi. terimi yollayanlar kina yaksin. pozisyon manyagi oluyordu karsi takim terim varken burak kazmasi da 10 da 1 ini atinca kral oluyordu.
Serdar Aziz'in forvet oynadığı maç.
(bkz: yorumsuz)
şeker gibi adamsın ama yönetim zehirledi mi seni beynini mi yıkadı anlamıyorum. resmen galatasaray'ı küçültme politikası. çıkar lan hepsini al bütün salatalıkları. ne mutlu bi kupa daha. takım kötü abi o kadar açık ki. takım yetersiz.
(bkz: hamza kazmaoğlu)
şampiyonlar liginde rezil olacak olan tuttuğum takım bilal,selçuk,burakla olmaz o iş.
Baştan aşağı bayağılık kokan maç.

bugün izlediğim 4. maç bu. Biri Manchester-Tottenham, diğeri everton-watford, juventus ve chelsea maçlarının da bir kısmı.

Bu kadar sikik final olur mu arkadaş.
seyretmeyi biraktigim mactir. o yorumculara falan dayanamadim. bursaspor acil forvet almali, cok oyuncu kaybetmesine ragmen gayet iyi bir takim, galatasaray milyonlarina yansin amk. besiktasliyim.
Hamza sakın bu takıma sağ bek alma! Böyle çok heyecanlı oluyo. Bu amk sabrisinden kurtulduğumuz gün kurban kesicem.
4 yıldızlı şampiyonsun ve stoper, sağ bek, defansif orta saha ihtiyaçların haykırarak bağırıyor ve sen şampiyonlar ligi oynayacaksın yani ilk torbadan bayern, ikinci torbadan madrid gelebilir. bursa'nın kadronun yüzde 70'i dağıldı buldukları pozisyonlara bak. bu kadar mı para yok arkadaş?
Poldi ne cool adam lan.
Xelcuk reyiz de sixtir lo diyorum.
Bilalle dalga geçen futbol fakirleri de maçı izlesin adam Tak tak atıyor pasları.
Sabrı çabalıyor , yasin aynı, telles iyi.

Hamza da saci kestirmis.
Poldi ne cool adam lan.
Xelcuk reyiz de sixtir lo diyorum.
Bilalle dalga geçen futbol fakirleri de maçı izlesin adam Tak tak atıyor pasları.
Sabrı çabalıyor , yasin aynı, telles iyi.

Hamza da saci kestirmis.
2-1 galatasaray'ın kazanacağı maçtır.
ilk 10 dakika sonrasindaki oyun umut verici, poldi reis bu sene cok gol attiracak diyorum, atacak demiyorum bakin gidisat oyle cunku, burak bombos kacirdi ama sucu yoktu cunku top mertin uzerine geldi tamamen sans ani.
Ulan çok kötü oynuyoruz, tamamen bireysel yeteneklerle gol buluyoruz. Böyle oynamaya devam edersek ş.l bizi baya zorlayacak.

Edit: hamza gözünü seveyim şu takımı toparla biraz.

Hazır yazmışken şunada değineyim ulan şu kanalda yayınlanan her maça yorumcu diye maymun koyuyorlar, bi insan bu kadar boş konuşabilir mi?
galatasarayın bursayı hamile bıraktığıı maç, unutmadan birde galatasarayın yenilmesini isteyenleri...
fena olmayan , bursa' nin forvet ihtiyaci oldugunu belli eden, galatasarayin umrumda olmadigi, ama yorumcularin amk dedigim mactir. ama yinede bursa iyi isler yapacak bu sene. belli.
mert günok olmamış maçı. kapattığı köşeden yedi ya la.
bursaspor'un kaçaksaray yalakası gereksizlere döşemesi istenen maç.