bugün

kol saatini alırdık.
Faize yatırıp her ay .. 15 bin tl..
Orta okulda tek.tas hocamız 50 bininiz olsa ne yapardınız demişti. Yirmi beşine etli pide yirmi beşine de ayran alıp yerdim parayı demiştim. işte herkes ev araba vb alıyordu. O kadar param olsa muhakkak şimdiki kurduğum planlardan farklı şeyler yapardım. Para insanı daima değiştirir çünkü. Nereden mi biliyorum ? Param olmayınca tabana kuvvet, sinirle yürüyorum da ondan.
Ev. diyecegim.
Sözlük bana, "entry nerede?" diyecek.
Oldum artık olm ben. Bu işi ögrendim iyice.
Bir sürü makyaj malzemesi
Abd, yada kanada yatırımcı vizesi.
Izmir kıbrıs şehitlerinde bir daire alırdım.
At bankaya faizini ye. Mis. Evet.
işyeri açmak en mantıklısı.
(bkz: Porsche 911 carrera 4s)
100 bin lirasını hayvan barınağı ve ağaçlandırma için harcar geri kalanını faizle yerdim.
Uludağ sözlüğün hisselerini alır, sözlük formatına aykırı deyip habire entrylerimi silen dal.. Tipleri sözlükten silerdim.
Entrylerimi sildikleri için değil, siklerinin keyfine hareket ettikleri için.
Çok büyük bir para değil, öyle abartı hayaller kurmak saçma olur. Sanırım 18-25 metre arası bir yelkenli alırdım, tek kamara...
görsel
pasaport ve uçak bileti, sonra ülkeden vın...
Ömrüm boyunca sahip olamıyacağım bir para olduğu için kendisi, hayal kurmanında gereği yok.
parayı veren reza zarraf ise o parayla çok güzel kol saati alınıip, peçeteye de faturası yazılıyo, ve peçeteye yazılı "fatura" gerçek fatura gibi işlem görüyo...gülmeyin...bu türkiye´de gerçekten oldu. peçeteye karalanmış şeye gerçek fatura muamelesi yaptılar.
Düşünmeden harcayayım diyorsanız nissan gtr.
balkan ülkelerinin birinde apartman dairesi.. en azından kafanız rahat olur..
Gerçekten iş kurardım, şaka değil.
At avrat silah.