bugün

o zaman da, şimdilerde yeniden hatırlayınca da şaşırtmamış durumdur.

zira;

(bkz: kelle)

(bkz: http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=249&gid=61)
rte kişisine o piramitleri görüyo musun demek istediğim olaydır..
(bkz: o bunu hep yapıyor)

(bkz: sıçıyorum sıvıyorum ben bunu hep yapıyorum)
şehitlerimize "kelle" diyen birinden fazlasını beklemek ona hakaret olurdu zaten.

şehitler toprağa verilsin, piramitler tayyip götüne girsin!
ziyaretlerine devam etmediğini bilmeyen bünyelerin peşin konuşmasıdır.
iptal edilmiş gezidir, cindoruk gibi ergenekon un siyasetcisi oldugunu itiraf eden bünyelerin çakma milliyetçilik salvoları sonunda üretilmiş iftiradır.
bak şimdi arkadaşım işin chat boyutunu entry giriş etiğini falan unutalım bir dakika... şimdi 7 şehit verildiği akşam hemen ardından dtp li yaklaşık 100 kişilik bir grup ellerinde dtp bayrakları ve zafer işaretleri yaparak yüksel caddesinde slogan atmaya başladılar. bir an için impuls control defect geçirip saldırasım geldi satır balta demeden ama diyarbakırda jandarma kıdemli komando üsteğmen olan yeğenimi aradım hemen. dediki dayı sakın provakasyon yapıyorlar, gaza gelme, pkk afganistan-iran-türkiye üzerinden uyuşturucu kaçakçılığı ve rus mafyasıyla birlikte beyaz kadın ticareti yapan bir örgüt, arpası kesilince bu tür provakatif eylemler yapıyorlar, sakin olun bize bırakın. o zaman sakinleştim.
tayyiptir ne yapsa yeridir durumudur.
(bkz: obama baykalı davet etse gitmeyecek miydi)
(bkz: dunya pipime minare popoma)
sürekli olan bir hadise için başbakan'ın önemli bir yurtdışı gezisini yarıda kesmesi kadar mantıksız birşey olamaz. Ne yapacak gelip de, şehitleri mezardan mı çıkaracak?

muhalefet partisi liderlerinin sap yiyip saman sıçmaları için bahanedir.
en baştan belirteyim ki, günahım kadar hazzetmem başbakan hazretlerinden. ancak insaflı olmak lazım, herif gezi kısmını iptal etti. Kaldı ki kanaatimce bu tür terör eylemlerinde ne kadar reaksiyon verilrse teröristin o kadar hoşuna gidecektir. hiç kuşkumuz olmasın ki bu eylemi yapan alçaklar, üstlerine, 'askerleri öldürdük, başbakan programını iptal etti, şu kadar miting düzenlendi, siyasiler şöyle böyle demeç verdi' şeklinde rapor verecek ve eylem amacına ulaşmış olacaktır. Teröre verilecek en güçlü cevap anında yapanları bulup, cezalandırmak olacaktır.
oğlunun askerliği 29 gün yapması anormal birşey değil çünkü tayyip erdoğanı sevmeyen birçok komutan var oğlu üzerinden erdoğanı kötülemek için iyi bir fırsat olabilirdi(şok şok şok başbakanın oğlu nöbette uyurken yakalandı karavana yapmam dedi bir askeri öldüresiye dövdü vs.)ancak şehitlerimizi en azından son yolculuğuna uğurlayıp ailesine maddi manevi desteği bizzat kamuoyu önünde vermesi gerekirdi ki o aileler bize emanet..açılım mı? o sadece o şerefsizlerin bi yerlerini kaldırdı eğer olurda dtp kapatılmazsa dahada kalkacak
kelle sever akp'lilerin hala hakaretler içinde savunduğu ve savundukça küçüldüğü olaydır.
herkes kendine yakışanı yapıyor.
ayrıca bu konuda anladım ki sözlüktteki ak fanatikler eksi timi kurmuş.
kendilerini öyle tatmin ediyor bu zavallı kitle.
lan istediğiniz kadar eksi atın, demirden korksak trene binmezdik.
sizler demek şehide kelle diyen birine hala tepki göstermeyecek kadar zavallı iseniz attığınız o aciz eksiler benim için gurur olur.
tatmin etmeye devam edin kendinizi.
dağlıca baskını sonrası tatilini kesmeyip antalya da golf oynayan kuvvet komutanın yanında esamesi okunmayacak eylem.
bildiğin yalandır. başbakan resmi ziyaretlerini tamamladıktan sonra, ziyaretinin gezi kısmını iptal etmiştir.

iftira, atanın g*tüne girer!

--spoiler--
Erdoğan, ziyaretinin turistik gezi kısmını iptal etti. Ankara'ya erken dönme kararı aldı.
--spoiler--

http://www.internethaber....news_detail.php?id=220622
askerlik yan gelip yatma yeri değildir sözünü söyleyen birinin hala orada olması doğaldır.
çünkü onun için oradakiler yan gelip yatan sıradan birer ölü.
hatta ölü bile değil kelle.
cumhuriyet tarihinde şehide hakaret etti diye ceza alan ilk ve tek başbakana yakışan tavırdır ama burada kendine müslüman, insan diyenlerin hala bu olayı savunması neye delalettir sorgulanmalıdır.
başbakan türkiyede olsa şehitler geri mi gelecek lan? sorusuna akla getirmektedir. öz düşünüp az yazalım; tayyip amerikaya gitmeseydi 7 şehit filan olmazdı. hala neyi tartışıyoruz ki biz gündemin bu kadar kolay değişebldiği bir ülkede. şimdi de bas bas bağırıyorlar tayyipp!! diye.
(bkz: piramit açılımı)
sosyalist enternasyonal e katılması gerekirken antalya da dut festivaline katılan baykal ın, festivalde, "akp nin gittiği yol, yol değil" demesinden hallicedir.

sanki bu devletin başı yok, ülke sahipsiz kalmış da amk...
tayyip değil belki ama askere gitmeyen iki oğlu dağa çıkıp terörist kovalasa hiç fena olmaz. o zaman görürüm ben onun açılmını.
tayyip ülkeye dönüp, elinde tüfeği dağa çıkıp terörist kovalayacaksa tabii ki yanlış bir durumdur. tasvip etmiyoruz.
kimse kendini boşuna kasmasın :

1) recep tayyip erdoğan ve akp çevrelerinde milliyetçi bir düşünce yoktur. geçmişleri, eğitimleri, bakış açıları, dünya görüşleri bu düşünceye uygun değildir. Bugüne kadar iktidarda yaptıkları bunun en sağlam dayanağıdır.

2) deniz baykal'ın, devlet bahçeli'nin x'in y'nin ne yaptığı kendilerini ve partilerini bağlar. nokta, bitti bu kadar basit.
rte efendi ise bu ülkenin tamamının başbakanıdır. yaptıkları devletin duruşunu sergiler.

3) bir ülkenin başbakanının, o ülkede 7 güvenlik görevlisi terör saldırısına kurban gitmişken hiçbirşey olmamış gibi davranması düpedüz rezalettir. Aynı olay bir Avrupa ülkesinde meydana gelse neler olurdu acaba hiç düşündünüz mü?
"Başbakan ABD'de ne yapıyor? Dönsün Türkiye'ye" diyorlar. Hükümet yerinde, bakanlar yerinde, güvenlik güçleri çalışıyor. Bu nerede görülmüş, Başbakan dışarıdan bütün programını kesip gelecek. Terör örgütü zil takıp oynar. 'Öyle bir eylem yaptık ki Başbakan bile programını bitirip döndü' derler. Terör örgütlerinin zaten amacı topluma korku ve endişe vermektir. Böyle birşey onların amacına hizmet eder.

edit: ulan başbakan olacak adam gelince ne olacak? bunu lütfen açıklayın. iyi ya işte muhalefete malzeme oluyor.
allah ın da kulun da rzı gelmeyeceği bir davranıştır.
başbakandır o. halkının yanında olmalıdır. madem dindar geçinen bir başbakandır, adil olmalıdır, halkının rızasını almalıdır. yüzlerine çemkirip arkasından konuşturmamalıdır, ah ettirmemelidir. zira büyük yükümlülüktür bu allah katında da.
güncel Önemli Başlıklar