bugün

(bkz: pedofili)
6 yaşındaki kız daha dinleri, mantığı tam anlayamayacağından, bu durumdan rahatsız olan insandır. 6 yaşındaki çocuğa bile baskı yapan insan ise 'bip'tir.
(bkz: okunmayan destan)
çocuğa zulüm yasaktır allahtan korkmadan allahın emrini çiğnemek için mantıklı
açıklama bulursunuz sıkışınca hadis bile bulursunuz
çocuğa allah sevgisi aşılamak varken ona zulm etmek niye .
6 yaşındaki çocuğa yetişkin bir kadın gibi davranmak, 6 yaşındaki çocuğa özellikle 'kız'demek.. 6 yaşındaki çocuğu etrafındaki erkekleri tahrik etmesin diye başörtüsü takmak.. bla bla.. bunların hepsi sapıklık belirtisidir. benim gözümde 6 yaşındaki çoçuk çocuktur.. sen örtmezsen namusundan bişi kaybetmezsin.. mallığa bak ya..
6 yaşında kıza başörtüsü takan zihniyetten daha kötü değildir.
dini bilen kısımdır.

şimdi normalde hakaret etmeyi hiç sevmem, cidden bak.

amaaaa lan dingil.

senin dinine göre ; bir kız çocuğu regl gördüğü döneme kadar günah defteri yazılmaz yani dini kurallara karşı mükellef değildir.

bunun aydınlıkla ne alakası var lan. dininde yok dininde..hıristiyan olsanız tamam derim lan günahkar doğuyor, vaftiz falan olmamıştır. ya siz müslüman değilsiniz ya da dininizi tanımıyorsunuz. müslümanlık sizin yüzünüzden bu halde, normalde hıristiyanlığa on basar lan insanilikte.

dinine göre günahsız olan bir çocuğa yine dinine göre kadınların giymesi gerekliliği olan bir kıyafeti giydirirsen bunun iki sebebi vardır.

ya sen pedofilisin, ya da ego tatmin ediyorsun.

çünkü yaptığının dini mantığı yok, dini dayanağı hiç yok. sallama kıçından yani.

demek ki sende var bir art niyet.

ha bak sana kanundan da bahsedeyim..

yes baby, tc. kanunlarına göre ki artık dilimde tüy bitti 6 yaşında ki bir çoçuğun kendi rızası diye bir şey söz konusu olamaz.

sayalım mı? 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17. evet eğer siz de bu yaş gruplarından birine dahil iseniz kendi özgür iradenizle karar veremezsiniz, buna akıl yaşınız da dahildir.

bu yaş grubunda yer alan bireylere karar vermesi açısından veli/vasi atanır ta ki 18 yaşına (ben 20 olmasında ısrarcıyım) kadar.

şimdi benim kızım 6 yaşında bana gelip anne ben koluma dövme yapıcam dese döverim açık açık söyleyeyim. ee dövmeye hayır diyen ki (bu onun özgürlüğü(!)) benin aynı tepkiyi türbana vermemem türbanın benim isteğim doğrultusunda takıldığını gösterir. neden? because vasi benim di mi. demek ki ben istemişim. yes sir buraya kadar anladık.

uçları örneklendirelim. benim kızım 5 yaşında gelip "anne ben karşı evde ki alicana aşık oldum kaçıcaz biz evlencez" dese özgürlük var diyebilir miyim? demem, diyeni de döverim. ciddiyim.

uzun lafın kısası özgürlük tanımını ,istediğiniz gibi eğip bükemezsiniz. türbana da işleyen özgürlük ve anlayış çarkları eğer dövmede işlemiyorsa o zaman sizin özgürlük tanımınızda ciddi buglar var.

öptüm.
Öyle bir kısım yoktur. Ancak bireylerin kendi kararlarını verebilecek yaşta olduklarında, seçimlerini yapmaları daha doğrudur.
Zira 6 yaşında bir çocuğa başına örtü takmasını sürekli söylerseniz,çocukta iki durumdan birisi gelişir,
1- Başı açık arkadaşlarına özenme ve bu durumu inat konusu yapıp ömür boyu, baş örtmenin kötü birşey olduğunu düşünme,
2-Başı açık arkadaşlarını yadırgama, kişileri başı açıksa kötüdür, kapalıysa iyidir şeklinde sınıflandırma.
Sonuç olarak; Her iki düşünce sistemi de sağlıklı bir birey yetiştirmede ne yazık ki etkili değildir. Çocuğu giyim konusunda seçimlerini yapacak kadar özgür bırakırsanız, yarın düşüncelerini kendi belirleyecek ve onların arkasında kaya gibi durmayı öğrenecektir.
(bkz: rahatsız kısımdan cevap gecikmedi)

öncelikle çürük düşünce ve marjinal bebe yakıştırmalarını hakaret olarak kabul ediyorum çünkü yazdığını ben de eksiledim bilesin.

o sebepten şahsıma olan hakaretleri iade etme hakkı doğmuştur. ben de kendisine sığ düşünceli yobaz yakıştırmasını uygun gördüm.

değerli sığ düşünceli yobaz arkadaşım, kardeşim...

muhtemelen evli değilsin, çocuğun da yok.

bilmeni isterim ki ben evliyim, yedi yaşından gün almış bir de evladım var, hem de kız.
ismi de deniz'dir. akıp gürlesin, boyun eğmesin diye deniz koydum adını

bilmeni isterim ki o yaşta bir kız çocuğuna başörtüsü hiç yakışmıyor, denedik nasıl durur diye merak etti kendileri, kısa bir süre sonra bana dönüp "baba bu çok sıktı ya, hem de terledim" dedi. çıkarttı.

o yaşta bir kız çocuğu başörtüsü takmaz kendi isteğiyle, benimsemez. amacını anlamaz en baştan. dünyanın en mantıklı açıklaması bile ona anlamlı gelmez. takarsa çıkar amaçlı takar.

- deniz, şu başörtüsünü takarsan sana kayyu su sebili alcam.

+ çıkarmam ki *

altı yaşında bir evladınız varsa ve imkanınız varsa yüzmeye gönderin, yeteneği varsa resim kursuna gönderin, müzik eğitimi alsın yeteneği varsa...

sen bir de bu faaliyetleri marjinallik çatısı altına sokup devşirme olarak kabul etmişsin, sığsın kardeşim sığsın...

o çocukların yüzünde duran saflığa sen hiçbir zaman sahip olamayacaksın.

unutma, fahişelik sadece cinsel organlarla yapılan bir ticaret şekli değildir, kalbi sikişenler de fahişedir.
böyleleri 12 yaşında kızlarını everdikleri için 6 yaşındaki bir kız çocuğunun saç telinden etkilenmesinler diye ebebeyn pek tabii bu yaşa gelmiş çocuğunun başını sıkı sıkı kapamalıdır. neden garipsiyoruz ki.
ya 6 yaşındaki kız derse " baba, anne, ben takmak istemiyorum, hava çok sıcak "
cevaben ebeveynlerin nasıl cevap vereceğini merak ederim.
şüphesiz ki, 6 yaşındaki kız kendi düşüncesiyle takıyorsa bence sorun yoktur ki kendi düşüncesi durumu idrak edecek kadar gelişmediği için tekrar sorun yok.
akıllı kesimdir. en azından aklını fikrini cinsellikle, sapıklıkla, kılla tüyle bozmamış kesimdir.
6 yaşında bir kızı sokağa çıplak çıkarılsa ne kadar rahatsız olacaksam ,başörtüsü ile görürsemde rahatsız olurum. babasının sapkınlığı yüzünden küçücük o körpenin ne suçu olduğunu babası açıklayamayacağı için sormuyorum.
ciddi ciddi sapıktır.

fazla söylenecek bir şey yok.
eğer dinde zorlama yoksa nasıl bir çocuğa 6 yaşından beri başörtüsü takılarak onun beyni yıkanır ?
hani insan dini kararlarını akıl sağlına kavuşunca verirdi ?
islamın gereklerini, çoçuklara öğretmek, olmadı göstermek, daha da güzeli kendi bedenlerinde uygulatmak- basitçe- güzeldir. yapılması gerekendir. ama çevre baskısı nedeniyle bu çoğu zaman terk ediliyor. özellikle başörtüsü farzının tatbikinin sonraki yıllara birakılması gibi..
altı yaşındaki çocuğun beynine geçirilen örtü ile iradesini sıfıra indirgeyen zihniyetten rahatsız olan kısımdır.
biz, vicdanlara kelepçe takanlarla mücadele ediyoruz. insanların vicdan hürriyetine inandığımız için bunu yapıyoruz.
alti yasindaki cocugun sacindan tahrik olunabilecegini dusunen agir sapik insan eylemidir. allah islah etsin diyor ve geciyoruz efenim.
ayrica (bkz: bsgck)
Icınde bulundugum kısımdır.
Basortu sıze az gelır carsafa sarın o cocukları ıcınız rahat etsın. Ha bı de. Allah sızı affetsın.
rahatsızlık veren durum o küçücük bedenin henüz bazı şeyleri idrak edemiyor kendince yorumlayamıyor olmasındandır. *
ülkedeki afgani düşüncenin, küçücük bebelerin beynini küçük yaştan yıkayarak, büyüdüklerinde esir kadın statüsünün gönüllü robot militanları haline getirmelerinden son derece rahatsız olan aklı başında çoğunluktur.
din kesinlikle tamamen kişisel tercih işi değildir kardeşim.
aile yönlendirecek. bu evrensel kural.
müslümanı, katoliği, musevisi hatta ve hatta ateizmi din sayarsak ateistlerde bile bu böyledir.
çok nadirdir ateist ailenin müslüman evladı.
6 yaşında kızın kapanmasını zulüm olarak algılamak ne kadar doğrudur?
bir de çocuğa soraydınız be anam keşke.

artık başkalarının yerine karar vermeyi bırakın be anacım be.
6 yaşındaki kıza seçim şansı vermeyen, kıza müslümanlığı kabullendirme amacıyla yapılan bu eylemden rahatsız olan kesimdir.
6 yaşındaki küçük çocuğa başürtüsü takan ebeveyn çıkar amaçlı takıyorsa cehennem onu güle oynaya bekliyor olcaktır. ki ben hiç görmedim 6 ysşınaki çocuk başörtüsü taksın.
6 yaşında hiçbir şeyden haberi olmayan kıza başörtüsü taktıran rahatsız kısımdan rahatsız olan kısımdır aslında o.
dürüst olan kısımdır.