bugün

6 yaşındaki kızın başörtüsünden rahatsız bir kısım

(bkz: rahatsız kısımdan cevap gecikmedi)

öncelikle çürük düşünce ve marjinal bebe yakıştırmalarını hakaret olarak kabul ediyorum çünkü yazdığını ben de eksiledim bilesin.

o sebepten şahsıma olan hakaretleri iade etme hakkı doğmuştur. ben de kendisine sığ düşünceli yobaz yakıştırmasını uygun gördüm.

değerli sığ düşünceli yobaz arkadaşım, kardeşim...

muhtemelen evli değilsin, çocuğun da yok.

bilmeni isterim ki ben evliyim, yedi yaşından gün almış bir de evladım var, hem de kız.
ismi de deniz'dir. akıp gürlesin, boyun eğmesin diye deniz koydum adını

bilmeni isterim ki o yaşta bir kız çocuğuna başörtüsü hiç yakışmıyor, denedik nasıl durur diye merak etti kendileri, kısa bir süre sonra bana dönüp "baba bu çok sıktı ya, hem de terledim" dedi. çıkarttı.

o yaşta bir kız çocuğu başörtüsü takmaz kendi isteğiyle, benimsemez. amacını anlamaz en baştan. dünyanın en mantıklı açıklaması bile ona anlamlı gelmez. takarsa çıkar amaçlı takar.

- deniz, şu başörtüsünü takarsan sana kayyu su sebili alcam.

+ çıkarmam ki *

altı yaşında bir evladınız varsa ve imkanınız varsa yüzmeye gönderin, yeteneği varsa resim kursuna gönderin, müzik eğitimi alsın yeteneği varsa...

sen bir de bu faaliyetleri marjinallik çatısı altına sokup devşirme olarak kabul etmişsin, sığsın kardeşim sığsın...

o çocukların yüzünde duran saflığa sen hiçbir zaman sahip olamayacaksın.

unutma, fahişelik sadece cinsel organlarla yapılan bir ticaret şekli değildir, kalbi sikişenler de fahişedir.