bugün

kalb kaslarına ve yuz kaslarına faydalıdır.
4 saniye sabredemeyen kızdır.
aldatıcıdır.
şöyleki:
vardı böyle bir kız okul zamanında. okul dediysem anaokulu değil, lise sondayız.
kızla bakışıyoruz, ayrı sınıflardayız. bakışma ama öyle böyle bir bakışma değil, yiyişiyoruz adeta.
derken gittim kızın yanına:

- merhaba, nasılsınız.
+ ....
- mümkünse tanışmak isterim sizinle.
+ ıımmmm ben kimseyle sevgili olmak istemiyorum, ama arkadaş olarak tanışabiliriz.
- teşekkür ediyorum, benim yeterince arkadaşım var zaten, iyi günler.

sanki okul çıkışı nikah dairesine gideceğiz amino.
işte böyle gençler, söz konusu kız türk kızıysa hiçbir şey garanti değil.
(bkz: tansiyonun yükselmesine sebep olan eylemler)
insanı gerecek bir ilişkinin başlangıcıdır.

5 sn bakışıp ilişki kurmak için yeter 56 sn ne aq telepatik sex mi yapıyoruz burada.
kafasinda neler dondugu bilinen kizdir. o da seninkileri bilir. bir nevi uzaktan yapilan sevismedir.
Bakışmak göz göze olur. Sürenin farkındaysan başka yere odaklanmışsındır büyük ihtimal ki onun adı bakışmak değil ama yine de sen bilirsin.
Gözleriyle sikti lafının çıktığı yer.
Saydıysan kabul olmaz o.
56 saniye göze mi bakılır meme dir o.
başlığı okuyunca korktum lan.
posterdir.
59.saniyeyi tamamlayabilirseniz devamı nikah dairesinde olacaktır.
erken bakışma sorunu olabilir.
gözleride yosun gibi oldu mu
gel keyfim gel.
Saniyeye bakarken göz ayrılmıştır, içinden sayılırsa göz ayırmadan; 1001, 1002, 1003 o başka.
salisesini hesaplamadıysan ortada aşk yoktur.
Uzun süre göz kırpmamaktan kaynaklanabilecek göz kuruluğuna karşı gözyaşı damlası kullanması gereken kızdır.
(bkz: ay ben boşalırım)
57nci saniye ne yaptığı çokomelli kızdır. bir şey yapmadan işine devam ediyorsa gözü dalmıştır, yüzünde aptal bir gülümseme oluyorsa hoşlanmıştır yada en kötüsü 57nci saniyenin sonunda yüzü ekşimişse kendine aynada bakman gereken bir sorun var demektir.
12 saniye rekoruyla tanışma elde edilmiştir, 56 saniye sonra yolunuza devam ettiyseniz bir tür kavga olabilir o. Eyekido.
görsel