bir yazar.

değişik bir rumuza sahip.

saygılar sunuyorum azizim...
Zevkler ve nickler tartışılmaz.
mal ın biri.

aptal, salak.

çok belli oluyor.
tarihi nick yapan ilginc bir yazarimiz.
Okuma yazma öğrendiği tarihi nick olarak alan on birinci nesil yazar. Evet.
(bkz: yeni ateist olmuş ergen).
Atatürkü ilah edinmiş yazar. islam düşmanı, ateist. Ateist olmayı da bir bok sanan yazar. Beyin sürekli bel altına çalıştığından olsa gerek sürekli akla mantığa ahlaka aykırı başlıklar açıyor. Sözlüğü okunmaz hale getirenlerden biri. Umarım yakında silik yer de kurtuluruz.
ahh bir adet troll. lakin trollüğün de seviyeleri vardır. mesela bu vasat. gördüğünüz yerde o yokmuş gibi davranın, gidecektir.
Ateist olduğu hâlde sadece müslüman düşmanlığı yapan, silindiğinde fark edilmeyecek ergen yazardır.
bende onu dedim demin ya la.

adam dünyada olmayan tüm seks aktivitelerini sözlükte arıyor.
iblisin dünyadaki kuklası haline gelmesinden korktuğum yazar. bu yolda büyük çaba gösteriyor şimdilik, inşallah düzelir.
tuvalette namaz mı kılmış ne yapmışsa, tövbe estağfurullah bir çarpılmış yazardır.
Bir entrysinde aleviler müslüman değil o yüzden daha değerlidir cümlesini kurmuş organizma. Ateistliği sadece müslümanlığa inanmamak sanıyor sanırım.

Liseli diye bunlara diyolar işte amk...
ilginç fanteziler peşinde koşan, partnerinin ağzına işemesini, tükürmesini isteyen absürt yazar. Anasına babasına sabır diliyorum ayrıca bu nasıl çocuk amk. inşallah sevgilisi de yoktur yazık la.
hobilerinin arasında fakir fantezisi yapmak anlamında kızları sobaya dayamakta var.

ayrıca seks aktivitelerinde partnerinin ağzına işemek ve kusmak gibi faaliyetleri de bulmak çokça mümkün.

hmmm..
Din düşmanı zavallı.
(bkz: sıçtık kaçın)
Gerizekaliligi marifet sayan neslin ibretlik öykusu.
En itici yazar.
Kro.
itici yazar.
allah adamı çarpar yazarı..

yazarlıktan çaylaklığa,
inşallah sonunda siliğe doğru ilerler.
sen buranın yolunu bilirmiydin aslanım.
Rüzgar Erkoç lara benzeten bi tek ben miyim?
Fotoğrafı gördükten sonra aklımdan geçen düşünce :

"KENDiLERiNi HÂKiM, SAVCı, POLiS OLARAK TANITIP SiZDEN PARA TALEP EDEN DOLANDIRICILARA iTiBAR ETMEYiNiZ."

Ama yaran etryleri var beğendiğim yazar.
Bak bunu alın burdan.

Bunu buradan alın.

Kendisi cok güzel bir yazar, yazmadiği zamanlar da.