bugün

2011-2012 sezonu final serisi 4. maçıdır. Beşiktaş'ın ev sahipliğinde saat 20.00'da abdi ipekçi spor salonunda oynanacaktır.
biletimizi aldığımız ve bir maç aradan sonra takımı destekleyecek olmanın heyecanını derinden hissetmemize sebep olan maç.
efes seriye tutunma adına son kurşununu attı ve beşiktaş'ın inanılmaz basiretsizliğinin de katkısıyla maçı kazandı, bu maç çok daha farklı bir havada oynanacak, umarım kazanır ve işi bitiririz.

edit: işi bitiririz diyorum çünkü 3-1 yaparsak fişi çekmiş olacağız,yoksa tabi ki 4'te bitiyor seri.
beşiktaş'ımızın ne olursa olsun kazanması gerekn maçtır.

(bkz: efes alsın yeter)
vujacic'in takıma katılmasıyla biraz olsun silkinen efesimizin seride eşitliği yakalama fırsatı bulacağı maçtır. beşiktaş da geçen maçta beklemediği bir malubiyet almış ve bu maçta seyirci desteğiyle onun şokunu atmak isteyecektir. ayrıca beşiktaş bu maçta kısıtlı kadroyla oynamanın verdiği yorgunluk belirtilerini de gösterebilir. kıran kırana bir maç olacağı kesindir.

edit: an itibariyle lafımı çatır çatır yiyorum malesef.
Besiktas'imizin oyle veya boyle kazanacagi musabaka olacaktir. Ondan sonra da gelsin kutu kutu soguk efes'ler!
an itibariyle başlamıştır.

haydi beşiktaş...
durumun 3-1 e geleceği maç olacaktır.

allah allah allah allah saldır beşiktaş.
basketin yağmur gibi gelsin beşiktaş.

olmadı şu var:

oley oley oleyyy beşiktaşım oley oleyyyy
koy şu efese
koy şu efese
efes kalsın nefes nefese işalllllaaahhh!
Başarilar beşiktaşima FEDA OLSUN SANA HERŞEY.
arroyo'nun basketinin ardından tribünden bir yerden telefon sesinin geldiği maç. taraftarlardan biri iyi akıl etmiş.*
29-14 beşiktaş üstünlüğü ile devam eden maç.
tempoyu ayarlayıp, iyi top çevirip, saçma sapan dış atışlara yönelmezsek rahat kazanacağımız maç.

alan savunmasına karşı kurulan oyunlarda, son adam önemlidir.

serhat çetin'i ne kadar az bulursak, o kadar iyi.

hawkins, erceg ikilisinin coşmasını bekliyorum.
temponun yükseldiği maç..
pops-mensah bonsu'nun smacı ile seyircilerin çılgın attığı maç.
ilk yarı sonucu :

beşiktaş - 42

efes - 26
ilk yarı 42-26 olan maç. ulan bu seferde burdan beraberliğe giderse azınıza zıçaram.
hayattan rengi alın, geriye SIYAH BEYAZ kalır kii
51 - 32

beşiktaş üstünlüğü ile devam eden maç.

entry girerken 3'lük geldi.
57-32 beşiktaş üstünlüğü ile devam eden tecavüz.
59-32 beşiktaş önde. neredeyse 30 sayı fark oldu ve cuma günü bu saatlerde şampiyonluk tezahüratları ile çınlatabiliriz sinan erdem'i.
emre tilev tarzı olacak olursa..

normal sezon dahil, beşiktaş'ın her maçını entry'lerle anlattım, dünya kupası anlattım, eurolig, uleb, eurochallenge anlattım, çeyrek final, yarı final serileri anlattım.. böyle maç görmedim, duymadım, anlatmadım..

yabancı yazarlar gülüyor bana, seyircileri gösteriyor.
3. çeyrek 60 - 36 bitmiştir. bu sefer bitireceğiz bu işi.
3. çeyreği 60-36 beşiktaş milangaz üstünlüğü ile biten maç.
efesin nefes nefese kaldığı maç.
69-39 beşiktaş üstünlüğü ile devam eden maç..

fark 30 sayı.
4. periyot 69-39 beşiktaş öndedir. yok artık dedirtti.