bugün

entry'ler (79)

ekşi sözlük

an itibari ile ulaşılamayan web sitesi.

ekşi sözlük eski kalıplarını sıfırlıyor

(bkz: az sonra ne olduğu ortaya çıkar)

ekşi sözlük eski kalıplarını sıfırlıyor

iki günlüğüne yazar olan dişilerin tekrar şutlandığı işlemdir. ekşi sözlük yazarları benim adıma çarşaf çarşaf entry kassınlar artık.

ülkü ocağı

Fasizm arti yobazlik esittir barbarlik.

allah diyerek alınan toprağı allah diyerek vermek

Allahin hem alici hem verici oldugu sonucuna varilir. Ey yuce rabbim sen nelere kadirsin.

fuck buddy si vefat eden izmirli dul bayan

Onune gelenle grup sex yapip internettte yayan bursali muhafazakar kizdan daha iyi yerde oldugu kesindir.

açık ve net şekilde ben kürtleri sevmiyorum demek

Kurtler'in zerre kadar sikinde olmayacak durumdur. Kendi mahallende havla, yeter.

barbarossa

Onurun, serefin ne oldugundan zerre kadar haberi olmayan sakirtimsi fasist.

redhack

Uludag sozluk teki fasistlere bir el atmalarinin zamani gelmistir diye dusunmekteyim.

yobazların yamyam gibi olması

Evin icinde tuvalet terligiyle gezen bu yobazlar hakikaten de oyle.
(bkz: şakirt)

kürtçenin seçmeli ders olması

Hukumetin gotunu korumak icin attigi bir adimdir fakat buna kimse kanmaz. Tek yol devrim.

türkiye nin tüm ermenistan ı istemesi

Turkiye once kendi gotunu kurtarsin da ondan sonra baska toprak istesin dedirtmektedir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

olmayacak kürdistan a alternatif isimler

O bu degıl de batısında kalan kısım Ozerk turk bolgesı olabılır mesela. Bu buyuk kurdıstan korkusu gotlerını farklı ısım bulmaya zorlayacak kadar korkutmussa bu isin sonu pek hayirlidir derim ulkudaslarim.

sinirlenince yapılması gerekenler

Akp'ye sõvmek.

şakirt

Sozlukte sayilari bayagi bi artan haserat.

31 çekerken ölen şakirt

Bir kalip sabuna gitmis sakirttir.

şakirtsavar

Uzerinde ataturk resmi yazar ve alt baslik olarak da "laiklik". Sisenin uzerinde aynen su aciklama: gunde bes puskurtme ile gun boyu sakirtleri uzak tutar. Daha ciddi vakalar icin;
(bkz: Şakirtsavar forte)

bi siktir git islami usüllere göre çay koy

(bkz: Şakirtsavar)

11 haziran 2012 beşiktaş milangaz efes maçı

Besiktas'imizin en az 10 sayi farkla alacagi mac olacaktir.

türklerin korktuğu gerçeği

Boz baykuslarin dersim'de, amed'de seslerinin bile duyulmamasi bu onermeyi kanitlar niteliktedir. Hee belki hepsi degil ama boz olanlari boyle. Bunun disinda sanal ortamda acayip bir sekilde nefret kusuyorlar arkadas, anlamadim gitti. Once tayyip babalarina oy verirler, o tayyip babalari gider gerillalari kahraman gini karsilar sinirda ondan sonra da cikip Kurtler'e bolucu derler, hakk yardimciniz olsun ulkudaslarim!