bugün

gene buram buram türkiye kokan bir haberdir.

--spoiler--
istanbul Silivri’de yaşayan Samet Çelik (24), Çatalca Kaleiçi Mahallesi’ndeki bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Çelik, saat 05.00 sıralarında fabrika bahçesinde devriyeye çıktı. Ancak bu sırada her gece saat 24.00’ten itibaren salıverilen fabrikaya ait Alman kurdu cinsi 5 köpek Çelik’e saldırdı. Çelik, diğer güvenlik görevlisi arkadaşından yardım istemeye çalıştı. Ancak arkadaşı sadece köpek seslerini duyup Çelik’in şaka yaptığını zannetti. 5 köpeğin saldırdığı Çelik, ağır yaralı halde sürünerek güvenlik kulübesine ulaştı. Arkadaşı tarafından Haseki eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Çelik, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
--spoiler--

kaynak: milliyet.

http://www.milliyet.com.t...aldirdi-E4LE0XzAxtyS.html

http://videonuz.ensonhabe...hsete-dusuren-goruntuleri (uzun hali)
yazık yahu.

güvenlik kamerası görüntüleri var. diğer nöbetçi uyuyor. böyle ölümmü olur.
türkiye de insan hayatının ne kadar önemsiz kişilerin işlerine saygısının olmadığının göstergesi.

pezevengin evladı sen güvenliksin uyumayacaksın. uyuyasın diye para vermiyorlar sana anasını siktiğimin çocuğu.
"biriniz bir gün normal yollardan ölün lan" tepkisini dile getirten olay.

türkiye süpersin.
Köpeklere karşı olan korkumun ne kadar haklı olduğunu göstermiştir. it lan bunlar, güven mi olur.
Nasıl bir güvenlik görevlisi uyur lan dedirten olaydır. Allah belanı versin pezevenk.
iç acıtandır...

Güvenlik görevliliği kadar göstermelik ve içi boş bir meslek daha yok.

Ya bu iş ya silahlı yapılır, ya hiç yapılmaz.adam Orayı savunmakla yükümlü, olası bir Saldırıyı engellemek ile yükümlü ama kendini savunacak bir şeyi yok.Hani "bir şey olursa ilk sen öl" gibisine oraya konmuş.yazık...
itlerin parçalanması gerektiği olay. abd de çocuğa saldıran köpek uyutulalı ne kadar oldu?
ekmek parası için işe yeni başlamış fakat hayatın acımasız olması gerçeğinden kurtulamamış kardeşimizdir. allah herkese hayırlı ölüm nasip etsin, yakınlarına sabır versin.
oraya köpek koyuyorsan eğitimli koyacaksın arkadaş o köpekler yeni güvenlikçiyi nerden tanısın ? diğer güvenlikçiye söyleyecek söz bile yok ulan mal sen orda görevdesin bi zahmet kıçını kaldırda bi bak bu hayvanlar niye böyle bağırıyo diye !

Gerçekten çok üzücü bi ölümdür, ALLAH rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin...
Üzmüştür.
Ihmallerin ülkesi olarak yine basit bir can kaybettik insan hayatı bu kadar ucuz mu? diye düşünmeden edemiyorum.
Aci bir olumdur, allah ailesine sabir versin ama dayanilacak gibi degil gercekten. Zihnimde canlandiramiyorum bile... Mekani cennet olsun.
"" arkadaşından yardım istemeye çalıştı. ancak arkadaşı sadece köpek seslerini duyup çelik’in şaka yaptığını zannetti. ""

allah'ım bizi sınıyor musun?
almanların sadece almanyada ev kundaklamadığını ve türkiye ye kurtlarını yollayıp öldürmeye devam ettiğini gösterir.

(bkz: siz insan oldurmeyi cok iyi bilirsiniz)
Arkadası olan guvenlık gorevlısı 40 dk uyuyor sonra yemek yıyor ,sonra ıcerde gezıyor , ne bıcım guvenlık gorevlısı sabah saat 7 ye kadar arkadasından haber almıyor , adamı bulan ıse , fabrıka calısanı. Boyle bır olay sadece yurdumuzda olur.
izlerken bile insanin icini urperten goruntuler. kac saat o kopeklerle yasam savasi vermis, aklindan o anda neler gecmistir kimbilir. keske uzerinde atesli bir silah olsaymis, ya da cevreden yardimina ulasabilecek insanlar. cok yazik olmus kendisine.
çok üzücü bir olay. tamam, silahı olmayabilir ama en azından biber gazı olabilirdi yanında. bunu bile ona çok gören patronları allah' a havale ediyorum. hayvansever biri olarak da o hayvanları o derece vahşi yetiştiren zihniyeti kınıyorum.
Sanırım çalıştığının ilk günüymüş, köpekler onu tanımamıştır, en acı görüntü de iki saat sonra kalkıp kulubeye girmesi, üstünde başında hiçbir şey kalmamış, kan revan, daha önce nasıl olur da kalkıp o klubeye giremez, taş toprak atsan köpepin ağzına yüzüne zaman kazanılabilir. Çok yazık, çok Acı bir ölüm. Allah yardımcıları olsun.
diğer güvenlik hapse atılmalı, davayı ancak patronu açabılır sanırım.
sadece türkiyede yaşanabilecek bi olagdır.
Ulan şaka bir yanada yakınlarını abisine ablasına kardeşine babasına annesine sorduklarında nasıl öldü nasıl vefat etti dediklerinde köpekler öldürdü demek bile çok basit geliyor ya . Düşünsene mahallede köpekler saldırınca gülerek kaçıyoruz ya adam ne desin köpekler saldırmışta ölmüş. yazıkk..
çalışanın sırtından zengin olan patronların üç kuruşa çalıştırdığı bir yurdum garibanının acı sonudur.
öyle bir hayattan böyle bir acı son şaşırtmadı.
hakikaten izledikten sonra sanki yakınımmış gibi kötü hissettiğim ölüm haberi.

cidden yazık. o değilde orada hayyyyyvanattt bahçesi gibi yatan mesai arkadaşı nasıl bir hesap vermeyi düşünüyor acaba? orada iki kişi olsalardı pekala daha etkili bir savunma yapabilirlerdi veyahut olaylar farklı gelişebilirdi.
alman ne demiş; işin çöpleri kibrit kutusuna dizmek bile olsa en iyi şekilde nizamlı, intizamlı yap. anasını satıyım koca fabrika artık neyse firma emanet edilmiş ayrıca iki arkadaş birbirinize emanetsiniz. nasıl sen uyursun orada. abi vebal büyük ki ne büyük. affı da olacağını sanmıyorum.

yazıklar olsun o adama! inşallah vicdanı vardır da acılar içinde kıvranır.
ıntikam aldı diyen vicdansız piçlere dert olmuştur. güvenlik arkadaşımızın ilk mesai günü köpekler tanımıyor kendisini tehlike arz ettiğini düşünlmüş saldırıya uğramıştır. yazik olmuştur bir eve ateş düşmüştür.
o katil köpeklerin kafaları kesildikten sonra hayvanat bahçesindeki timsahlara yiyecek olarak sunulmalıdır. ya da 5 alman katil köpeği canlı olarak aslan kafesine konulmalıdırlar.