bugün

2009'da saymaya başlayacağımız paranın göze batan bariz hatası. *
(bkz: ne dedim ben)

özel mesajla sen mal mısın yazmayın lütfen.

http://www.ensonhaber.com...Iste-yeni-banknotlar.html
örnek ve geçmez olduğu için yazan şeydir.***
akp'nin bir işgüzarlığı daha.

lan geçmeyecek parayı piyasaya sürmenin ne mantığı var, değil mi?
düşündüren olaydır eğer ki tl'ler geçmiyorsa ne işe yarıyorlar? bu ne dingil yönetim? dellendirmeyin adamı lan! geçmeyen para niye çıkartıyorsunuz? neyse doktor geliyor, kaçtım ben sepet sepet yumurta sakın beni unutmaa...
kalpazanların örneklerini kullanarak sahtesini basmamaları için alınmış önlemdir.
(bkz: allah ım sen aklıma mukayyet ol)
örnektir yazısı ile direkt olarak atatürk resmi kastedilmiş. yani "atatürk sadece bir örnekti. başka atatürk çıkmayacak bu memleketten" anlamını taşıyor. geçmez yazısı ise "atatürk'ün devri çoktan geçti. bu devirde bizim borumuz öter, onun kanunları kuralları geçmez" denmek istenmiştir.

dolayısıyla işbirlikçi a.q. partisi'nin apaçık yeni bir tehditiyle daha karşı karşıyayız muhterem laikperest arkadaşlarım. hazır tuncay özkan da içerideyken ortalığı iyice boş buldular. ah ahde vefa aahhh..
yazıcıdan çıkarıp sonra bakkalda bir şeyler alınmaması için yapılmış iştir. yani öyle kaliteli yazıcılar da vardır.
Kağıt israfı. "Lan mal mısın malak mısın?" sorusunu sıkça sorduran eylem
1 ytl de yazmadığına göre artık piyasada sadece 1 ytl dönecektir.
kalpazanların kafasını karıştırmak için olsa gerektir ya da mallıktır. tüh size, yazıklar olsun lan hükümet ülkeyi sattı. darbe gelsin, gemicik, keriz feneri, yese bas, kuran, dinimiz, amin.