bugün

4500 tl para mı dedirten haldir.
Ayiptir, gunahtir.
Bu arada, 4500 it mi lan para tl.
Çok normaldir.Çünkü 4500 tl çok az bir maaştır.Araba konusunda ise 4500 tl maaşla kimse adam gibi bir araba alamaz orta seviye veya daha kötü araba alabilir en fazla zaten o tarz bir arabaya bakan kızda ya maldır yada ağır fakirdir Sonuçta şahinde araba ferraride araba.
Sahşen ben kız olsam ve paraya baksaydım bu imkanlarda birinle işim olmazdı ve evet babamın evinde bunun belki 100 katı imkan var.
para ile ne yapacağını bilemeyen insan serzenişi.
4500 tl mayış + araba ama karekter yoksa demekki..
aman tengrim. ben de 4-5 bin lira para aile icin yeterli olur diyodum. kiz bile dusuremiyomuymusuz.

vay yapmayin etmeyin biz kyk kredisiyle bile neler dusurduk. tamam para bu konularda onemli ama tek gercek degil.
4500 tl ile geçinebileceğini sanan türk erkeği kafası. evet hayranım bu kafaya. eli birazcık para tutunca tüm kızlar peşinde koşacak sanıyorlar. ha kaldı ki sadece yüksek gelir de kurtarmıyor kafalar da uyuşması gerek. bir arkadaş ortamında az buçuk tanınmış bir holding şehzadesi beni bu tarz maddi şeylerle etkileyebileceğini sanıp babasının helikopteri ile istanbul turu yaptırmıştı. birkaç pahalı hediye vs. e kuzum ama sen görmemişin tekisin. elindeki tek varlığın paran. olmaz şekerim hem aylık gelirin en az 15 bin tl olacak ve mümkünse karakterin olacak. öyle helikopterlerde gözüm yok bak değerimi bilin. hahayt.
geliştirme ödenekli çirkin araştırma görevlisi şansıdır.
adam olmakla ilgili bir meseledir. koyar insana.

edit: sorry modcum.
sadece kıza yönelmeyi gerektirir. hala için +1 daire lazım.
daha fazla mayış, araba, yazlık ve meslek etiketiyle düşüremeyenlerin görünce yadırganmayan şey.

ben, bunu direkt sordum gerçi. çirkin ve öküz olduğum için düşüremiyormuşum. istiklal marşı okuyup olaysız dağıldık. insan bi rahatlıyor, dene bence.
görsel
(bkz: inci sözlük)
4500 para değil mi amk.
(bkz: adam olmak) dışında başka bişey istemiyoruz anlasanıza.
9400 tl maaş ve 0 araba ile kız düşürememek kadar acı değildir.
at avrat pusat geleneğinin evrimleşip sikimsonikleşmesiyle süregelişidir.
Tipi ne kadar kayıksa artık. 4500 liranın sanmıyorum mazot masrafıma yeteceğini.
kamuda çalışan bir öğretmenin bile ayda min 5000 lira topladığı düşünülünce kendi içinde bir insicam oluşturan olay.

mamafih sağ ele nikah kıymaya yeter midir ? bence yeterdir...
sorunu kendinde aramaya başlamalı.
Kızların satılık olmadığını belirten başlık. Adam ol o kadar mayışa arabaya bakmıyoruz zaten.
t: allah sabır versindir.

ayda 5000 lira alan öğretmen bir fantezideen ibaret. 2800 lira alıyolar neyin kafası bu.
o zaman çelme taksın düşer.

(bkz: mission completed)
bence her şeyden önce tip ve karizma da önemlidir.
her kuşun eti yenmez her kız orospu kafalı diildir, anlamına da gelir.

çünkü sempatik olduktan sonra çaycı yamağı bile kız düşürebilmektedir. sempati önemlidir. para diil.