bugün

yoktur öyle erkek. varsa da cavlak bir suratı vardır.

ha 28-29 gösterse tamam.
(bkz: erkeklerin geç olgunlaşması)
hakettiği saygıyı göremez bacak kadar çocuklar el şakası yapar enseye tokat falan. yazık.
31 yaşında olup 17 yaşında gösteren bir adam biliyordum, vefat etti olsun buyrunuz; (bkz: cory monteith)
(bkz: ben whishaw)
(bkz: doğan görünümlü şahin)
23 yaşında olupta 34 göstermek kadar vahim bir durum değildir.

Saçlara ak düşer, ak düştüğü gibi önden seyrekleşir saçlar. Yaprak dökümü çok koyar. Hayatın en güzel yılları teğet geçilir. Ergenlikten direk olgun erkek modeline geçiş yapılır.
gökhan özendir.
kel değildir.
Mesela emre belözoğlu. Adam 80 doğumlu. 33 yaşını doldurmuş 34 ünden gün alıyor durumda ama 23 gösteriyor bence.
bu gerizekalı.
https://static.59saniye.c...130714124408-1085-big.jpg
stres, kaygı, dert, tasa, hiçbir sıkıntı görmemiştir. Dünya sikime, minare götüme bir hayat tarzı vardır.
34 yaşındaki erkek karizmasını asla tadamayacak olan erkektir.
öyle erkek yoktur kadın vardır.
34 yaşına gelip artık ''çöktüğünü'' düşünen, dökük saçlarını öne doğru zoru zoruna atmaya çalışanların özendiği erkektir.
genelde hep öyle olur, daha erken dönemlerde büyük görünmek istersiniz, 30'lu yaşlardan sonra ise genç olmayı ya da görünmeyi.
34 olmasa bile 30 olup 20 göstereni elimizde mevcut olan erkektir. Tabii beyazları saymazsak.
27 yaşında olup da 35 göstermek kadar kötü değildir. aksine bulunmaz nimettir.

en azından çıtır götürme şansınız vardır.
25 yaşında olup 18'de görünmekle aynı durumdur. kan verirken hoşunuza giden hemşirenin hangi liseye gidiyorsun demesiyle son bulan sonuçlar doğurur.
25 inde 17 gosteren ben adayimdir bu sahis olmaya.
11 senedir göstermeyen erkektir. *
bekardır.
eğer bir orantı varsa 40 yaşındayken 29 yaşında gösterecek erkektir.
kadın versiyonu kadar mutlu olamayacak olan erkektir.
yaşıtlarının gördüğü saygınlığı bi uzun yıllar daha göremeyecektir ne yazık ki.
Ne güzel ne güzel.

Yıldızlar da kayar, durmaz yerinde" demişler, şarkı yapmışlar.

Allah dert vermesin. En yakın ciğerin vefat eder, hastalığa tutulur, başa bir kaza bela gelir, hülasa bir dert girdi mi bünyeye, seneye kalmaz eritir insanı.