bugün

bu ülkenin makus kaderidir...

aldığınız nefesden bile kesilen vergilerin bu ve benzerlerinin oylarıyla iktidara gelen hırsızlarca çalınan kısmından artan da bunların sikinin ceremesini çekmek için harcanır...

http://img.hurriyet.com.tr/_np/7266/26537266.jpg

--spoiler--
"kalabalık nüfusa sahibiz. ailenin ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlandığımız günler oluyor. kış geldi. ihtiyaç sahiplerine kömür yardımı yapılıyor. kaymakamlık ve sosyal yardımlaşma vakfı’ndan yardım bekliyoruz" diye konuştu.

hatay’ın reyhanlı ilçesi’nde 4 eşi 32 çocuğu bulunan 54 yaşındaki halit tekin, çocuk sayısını 50’ye çıkarmak istediğini söyledi. tekin eşlerinden biri ise ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çektiklerini ve yardım beklediklerini söyledi.
--spoiler--

hedefi 50 çocukmuş... nasılsa iktidar türklerden çaldığını size harcıyor. yap tabi hatta eğilelim bizi de sik. maksat çözüm süreci aksamasın

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27484392.asp
(bkz: aile kurmak isterken devlet kurmak)
utanmadan bi de 50 çocuk diyor.
okuduğunu anlayamayanlar tarafından ''hatay - reyhanlı'' da yaşayan vatandaşın arap değil de kürt zannedilmesi olayıdır.

bunlar okuduklarını anlayacaklar da başkasına anlatacaklar. yazık hepimize.

hatay nüfusunun %50'nin arap kökenli vatandaşlar olduğunu bilmeyenler sağda solda kulaktan duyma bilgilerle yorum yazmasınlar.
beyler açılın adam şehir kurmaya niyetlenmiş.
çocuk başına ücret verilsin. almanya'da uygulanmış ya zamanında. kemal sunal'ın da bir filminde vardı bu konu.

ancak bununla sınırlı kalınırsa babalara geliriz. yurt içinde üretip yurt dışına satmalıyız ki bu insanlar iş bulabilsin. yoksa yap yap aç bırak. olmaz öyle şey.
sıçar gibi bi sürü çocuğu dünyaya getirtmiştir.
ister tabi amk.

herif akp'ye oy depoluyor...

devletimizin acilen bakması gereken krodur...

edit: ipneye bak lan ortalama bir okulun 2 sınıfını tek başına doldurmayı planlıyor. mahkeme kararı ile kondomla streçlenmeli...

edit 2: 32 çocuk ney amk. özgürlüğün de bir sınırı olmalı...
Hedefi 50 cocukmus. Adamda ne bitmez, tukenmez enerji varmis. Helal olsun.
anaokulu açmak için istemişse hak verilebilir.
birkaç çocuk daha yapsa "buraya ilçe kuruyorum" diyebilecek insandır.

32 ne lan özerklik ilan edecek az kalmış.
Osmanlı döneminde olsa alacağı cevap bellidir.

- tiz Kesin şu piçin daşşaklarını.
http://secim.haberler.com...skanligi-secimi/reyhanli/

türkiye'de en düşük kürt nüfusu bulunan yerlerden birisidir reyhanlı. kürt falan değildir bahsedilen amcamız. büyük ihtimalle türkleşmiş sünni araptır. her çok çocuk yapan kişi kürt olamaz.

not: bir zamanlar milliyetçiydim şimdi mola verdim.
haberi okumadım, kannımca mağarada yaşadığı için kondomun varlığından haberdar değildir, korkutmayınız bu insanı yoksa mızrağını bir yerinize sokabilir.
bir de yarım talep ediyormuş devletten. evin bahçesinde mercedes araba var lan amk!
kaymakamlık beyin nakli yardımı yapamıyorsa maalesef kendisine yardım edilemeyecek damızlık öküzdür.
32 çocuk ney lan. manyak mısın sen amına koyim amacın ne hanedanlık mı kuruyosun.