bugün

türkiye'yi pek fazla ilgilendirmemiştir.

Dünya dışı sinyal alınmışmış.

Yahu dünyanın en geniş köprüsünü yaptık biz.

Eeyyyy nasa. Sen kimsin ya?
kalbimin sesidir o. uzun zamandır arıyordum, uzayda mıymış?

şaka bir yana, uzaya yüzlerce deney amaçlı sinyal gönderiyorlar. unutulan sinyallerden birinin geri dönüşünü algılamıştır cihazları.
Böyle bilimsel bir bulgu görünce aklıma hep bu gelir
görsel
77 yılında yanlış gönderilen sinyal için özür sinyalidir.
- pardon kuzenim göndermiş sinyali.
osuruğumun sesidir lan o ses..
ayıptır söylemesi geçenlerde kurufasülyeyi biraz fazla kaçırmışım turşuyla beraber üstüne bi de ayran içince olanlar oldu..
Kedidir o kedi. Sinyal olsa duramazdın.
sinyal uzaylılardan mı geldi olarak düşünülmesi enteresan. olum adamlara göre bizde uzaylıyız amk desene şuna dünya dışı varlık.
illuminati kartlarında geçen "uzaylıların dünyayı istilası" kartının alt yapısıdır. Zira kartta geçen olayların hepsi olmuştur. Bu da olacaktır.
2. Tip bir uygarlık olduğu düşünülüyor eğer yapay bir sinyal ise.
Kaldı ki the truth is out there
Ayrıca ı want to believe.
Not: başlık sahibi sağolsun bilimsel birşeyler öğrendim diğer entryler boş.
ben agustos ayını 30 gün sanıyordum. bu başlıkla öğrendim ki 31 imiş. uzaylı sinyalinden daha çok şaşırdım buna.
contact filmini izleyenler bilir ordada böyle bir sinyal bulunuyordu. sinyal incelendiğinde hitlerin berlin olimpiyatlarının açılış konuşmaları içinde uzay gemisi yapımı tarifi vardı. keşke öyle bir şey olsa. en iyisi bir contact izleyim tekrar.
rusya´da 1 yil önce (2015 yilinda) 94 isik yili uzaklikta bulunan HD164595 yilidizindan 2,7 cm dalga uzunluguna sahip bir ses yakalandi.
bu sesi yakalamak icin selençuk obzervatoryumuna kurulu olan ratan-600 radyo teleskopu kullanildi.

Bu haberin üzerine dünyadaki bütün radyo teleskopuna sahip olan obzervatoryumlar, teleskoplarini sesin geldigi yöne dogru cevirerek, yeni bir ses kesfetmeye calisti. su anda da bazi teleskoplar HD164595 yildizina dogru cevrilmis olarak beklemekteler.

yazar notu: bir cok haber kaynaklari bu haberi traj sebebiyle degistirip önümüze sunmaktalar. bir sience-fiction kitabi gibi makale seklinde önümüze sunup, "buyurun, alin yiyin" demekteler. bu tür haberleri daha cok bilimsel aciklama yapan dergilerden takip edilmesini öneririm.

yakalanan ses:
görsel

sesi yakalayan radyo teleskopu:
görsel
Valla cok üstüne gitmesinler yeni bir ırk bulunsa amerika eline silah verir terör örgütü olarak türkiye'nin başına musallat eder kesin.
bilgim olmadığı için fikrim de olmayan konudur.
conilerin bizi yeniden yemeye başladıklarını gösteren mevzudur. bu sarı kafalar uzaylılar ile 51.bölgede okey oynamıyorsa bende adımı değiştireceğim lan. habire goy goy ama "sinyal geldi marsta su bulduk" milleti yiyin orada uzaylılar ile enseye tokat g.te parmak takılın..
biliyordum.. gerçekten varlar.

http://www.haberturk.com/...9994-sinyal-oyle-guclu-ki
ışık hızıyla 94 yıl uzaklıktaki gezegenden gelen sinyal. belki ışıktan çok daha hızlı bir kaynak bulmuşlardır belki de uzayı bükebiliyorlardır. uzay o kadar büyük ki uzun bir zaman farklı yaşam formlarına rastlayacağımızı sanmıyorum. belki bu canlılar toz halindedir, belki sıvı belki de katı haldedir. Hatta Belki de mikroskobik boyutlarda canlılardır. bunu öğrenemeyecek olmamız acı verici. insan denen varlık kardaşev ölçeğine göre daha tip 1 medeniyete bile ulaşamamış gelişmemiş bir varlık. Ve hala kendi kendini yok etmeye çalışıyor.
feto yapmıştır.
uzaylı deyince hep böyle uçuşan yuvarlak fırıldak şeyler geliyor gözünüzün önüne ya. hadi o uçan fırıldaklar bu dünyadansa, başka dünyalar için. bi' de böyle düşün. hıı?
amerika kesin gündem değiştiriyordur. bi dönem de ne zaman büyük işlerin içine girilse bi yerlerden ufo filan fırlardı.
(bkz: bunlar hep montaj)
Olabilirdir.
Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Devlet, Tek DÜNYA...
Siz kimsiniz ya...
Yıl 2016.uzaylılardan sinyal alınıyor. Beşiktaş'ın kalecisi hala tolga. Sikim böle işi.
biri sinyal bulacaksa en iyi biz buluruz.
Dünya içinde olanları hallettik ya bi dünya dışı sinyalimiz eksik kalmıştı.