bugün

Çoluğu çocuğu ekran başından alın maçıdır.
Tsi 22.30 da başlayacak ve ntv spor kanalından canlı yayınlanacak mactir.

Ulan şu kısacık bilgiyi başlığı açan adam verse de millet bilgiye kolayca ulassa ya amina koyduklarim. Sikeyim yorumunuzu. Bana ne senin fındık kadar beyninle yaptığın o saçma yorumdan. Bana maçın saati ve yayınlayan kanal lazım.
(bkz: oğuz sen biraz defansa gel abi)

(bkz: ben ileri çıkıyım)
akşam heyecanla izlenecek ama fark yemekten de korkulan maçtır.
amerikanın turkiyeyi hunharca harcayacağı maçtır. şansımız yanimizda olursa küçük bi ihtimal ama 50 fark yemeyiz. (bkz: allahını seven defansa gelsin)
adamlar full yedeklerle oynasalar, yine şansımız yok.
Dünkü yeni zellanda başarısızlığından sonra pek de iyi geçecek gibi gozukmeyen mac. Ama dev adam ruhunu hiçbir zaman kaybetmedim. Abd ile kiyaslanmaz ama Dunya ikincisi olduğu yılki ruhu yakalarsa en azından altta kalmayız. Yine heyecanla izlenecek maç.
dün finlandiyaya 60 sayı fark atan abd ile oynayacağımız maç.
favorinin tabii ki abd olduğu, ancak ergin ataman faktöründen dolayı rakibi zorlama ihtimalimizin ve oyunu daha keyifli hale getirme şansımızın olabileceği maçtır. yenmek kolay değil, ama dengeli gidip de yenebilirsek büyük sükse olacaktır.

hayırlısı bakalım...

edit: doğru söyleyeni dokuz köyden kovacaklar elbette...
durduk yere gerginlik yaratan maç. neyse ki abd kadrosu uyduruktur.
acikcasi fark yiyecegimiz, ama neden surpriz olmasin diyede umutlanacagimiz mactir.
Bi kere günün tarihinde cenabetlik var umarım cenabet şansımız döner.
top kaybı yaptığımız an bize basket foul olarak geri dönüyor. ayrıca penetre zorlamaya da gerek yok böyle atletlere karşı.
bekledigimden de iyi oynadigimiz mac yada belki amerika henuz baslamadi. one gectigimizi gordum ya o bana yeter. yenilsekte farketmez artik.
ilk çeyreği berabere kapattığımız maçtır.
Ulan ne oluyoruz maçıdır.
çok keyifli bir ilk çeyrekti. çok komple ve sakin oynuyoruz. 50 yeriz 60 yeriz ihuhhaha diyenler şaşkın. biraz daha bekleyin fark açılmaya başlar ama ortaya konulan oyun ikna edici. o yeter..
ABD BiZi SALLAMIYORMU, YOKSA BU ABDE 2 SINIF NBA OYUNCULARIDA 2YARIMI 1. SNIFLARI CIKACAK, BALA GOTEMI GIDIYORUZ, VATAN MILLET SAKARYAYA MI! BiLEN ANLATSIN.
bizim takım için çok çılgın geçen maç. amerikanın morali bozuldu lan. yunanistan maçında bi böylelerdi en son.

ve ömerin o bloktan sonraki yüzü = master card + fiba kupası + kobe'nin şampiyonlukları
çok güzel ve eğlenceli geçen bir maç.
gayet iyi oynuyoruz.
maşşallahımızın olduğu maç olm süpersiniz lan devam edin. şu eziklere hadlerini bildirin lan nolur.

deepnot: rose o kadar sevdiğim adamdın karı gibi dırdır ediyosun hala amk.

abd'nin sokak basketbolu tabiri ile "orospu sayısı" ve "ampullerle" sayı bulduğu maç.

kudurdu lan abd hahahah.

saldırın koçlar!
Abdli genclerin sinirlendigi mac. Biyle bildigin afra tafralar. Devre aradi bi telefon gelmesin beyzbol sobali...
Şaka maka ilk yarıyı önde kapattığımız maç.

Vay anasını sayın seyirciler.
çok dillendirmek istemiyorum ama, an itibari ile harbiden 'basketbol ' oynadığımız maç. savunma var, hücum var, basketbol içindeki herşey türkiye milli takımında şuan sahada mevcut. bu şekilde giderse bu maçı kazanmamız içten bile değil. haydi aslanlar, yolunuz açık olsun!
abd'yi resmen sabote ettiğimiz maç..

en son 4 sene sırbistan maçında bu kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum.. yenilsek de olur ezilmeyelim ama *