bugün

yine zengin olma hayalleriyle bilet alınıp beklenecek çekiliştir.
bu çekilişten umut bekleyenlerin sayısıyla türkiye'deki insanların refahlık seviyesi ters orantılıdır.

eğer halkın gelecek kaygısı v.b. sorunları olmasaydı bu tarz çekilişler için bu denli yoğun ilgi göstermezdi.
maya takvimine göre yapılamayacak çekiliştir. yapılacak olursa yine kazanan nimet abla olacaktır.
elimdeki bir çeyrek ve bir yarım serii ile beklediğim çekiliştir.

her türlü 4 amortim var neyseki, evet tesellim bu.

edit: seneye sike sike aynılarını alacam. lafımı çiğnemem.
büyük ikramiyesi bana çıkmayacak olan çekiliştir.
benim kazanacağım çekiliştir. *
bir umuttur yaşatan insanı.
bir sene sonra yapılacak çekiliştir.
(bkz: 45 milyon lira)
her sene olduğu gibi bu senede, 2 tam 3 çeyrek bilek alarak şansımı deneyeceğim çekiliş. * * *
ya tutarsa dediğim çekiliştir.
akp hükümetinin iktidara geldikten sonra çekilişlerin canlı yayınlanmasını kaldırması sonucu bilimum şans oyunları çekilişinin, nerede, kimler tarafından ve nasıl yapıldığını bilemediğimizden, ikramiyenin % 99 ihtimalle yandaşlardan birine vuracağını düşünüp katılmadığımız çekiliştir.. Şimdi bazı düdük makarnası ekepeli kafalar bunu da eksileyeceklerdir, ama neyi eksilediklerini bile bilmeden..
içeriğinde 31 ve çekmek barindiran cümle.
Yani;
Hepimiz evde oturup, bana çıkarsa şöyle böyle yaparım diye os1'e talim etcez.
3 tane son rakamı değişik bilet aldığım çekiliştir. lan amortiden bi 10 liramı geri alsam yeter. *
Bana cikmasini bekledigim yillardir ya cikarsa diye aldigim tek milli piyango cekilisidir.
nimet ablads 19334537357 metre kuyruk olduğunu gördükten sonra hemen yan taraftaki satıcıya yönelmiştim zaten yağmur yağyordu.derken bir hacı amca gel torununm dedi beni şemsiyesinin altına aldı ve yardırdı. 15 dakika sonra kadıköy vapurundaydım. çıkarsa bi hacı amcayı tanırım gerisi yalan.
şimdiden 2 seri yarım bilet aldım. Çıkmasa da olur o heyecan yetiyor insana.
biletlerin yüzde 97 si satılmıştır.
Hayat adına hala bir şansın olduğunu gösteren olasılıklar bütünü.
Parayı bulmam halinde uludağ sözlükteki troll'lere para karşılığı yazarlığı bıraktıracağım olaydır.
10 tanesi abime, 10 tanesi de babama olmak üzere 20 tane çeyrek bileti nimet abladan almış bulunuyorum. artık baba oğul nasıl kafayı kırmışlarsa çözemedim.
rasim ablanızın kazanacağı çekiliş.
evet gençler yanlış duymadınız, 1 tane çeyrek bilet aldım ve büyük ikramiye bana çıkacak!
sonra da sözlüğü satın alacağım.
hepinize benden +10 karma puanı!
4 tane bilet aldığım çekiliştir bu sefer amortiden fazlasını bekliyorum.
bana çıkmayacağı kesindir... zira bilet almayacağım. geçen sene yılbaşı bileti ile başlayan ve amorti, son bilmem kaç rakamı derken döngü halini alan (şans mı şanssızlık mı bilemiyorum)en sonunda parasını almak istediğim ve aldığım gün yaptığım sakarlıklar o paradan fazlası etti... velhasıl kelam o para bize hayır getirmez diye düşünüyorum...
amortinin 7 çıkacağı kesindir.